5 lipca 2013 7:40

Zgodnie z przewidywaniami Eurodolar jest coraz niżej. Obecnie znajduje się na wsparciu, które tworzy 78,6% zniesienia wzrostów.Dzisiaj oczywiście wszyscy czekają na dane z USA dotyczące bezrobotnych. Dobre dane (a takie są spodziewane po ostatnich odczytach) powinny spowodować dużą przecenę na EUR/USD ponieważ oznaczać mogą przyspieszenie końca luźnej polityki monetarnej w USA, a co za tym idzie umocnienie dolara.

Spadki mogą powstrzymać dwa wsparcia. Pierwsze to czerwona linia szyi niedoszłej formacji głowy z ramionami przedstawiana była tutaj: LINK. Drugie najmocniejsze to 1.2750, które to jest kluczowym poziomem, po przełamaniu, którego spadki mogą znacząco przyspieszyć.

Dzisiaj kolejne minima na EUR/USD?Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj