Naga MarketsJuż od dzisiejszego poranka Brytyjczycy mogą głosować na swoich kandydatów do parlamentów. BNP Paribas sprawdza w jakim stopniu dzisiejsze głosowanie wpłynie na sytuację GBP względem pozostałych walut.


Głosowanie w Wielkiej Brytanii zakończy się o godzinie 22:00 polskiego czasu, a pierwsze wyniki mają zostać ogłoszone już w piątek około godziny 5 rano. Jak wynika z sondaży przedwyborczych dwaj faworyci do brytyjskiego parlamentu – Partia Konserwatywna i Partia Pracy idą “łeb w łeb”. Obie partie zyskały w ostatnim badaniu przeprowadzonym przez TNS zbliżony wynik, odpowiednio 33% dla Konserwatystów i 32% dla Partii Pracy.

BNP Paribas doradza rozwagę przy dzisiejszych inwestycjach w GBP. Funt szterling będzie dziś wyjątkowo wrażliwą walutą. Wszystko spowodowane jest ciągłą niepewnością co do kształtu przyszłego parlamentu.

GBP wyraźnie traci względem USD. W czasie sesji azjatyckiej - czasu ograniczonej zmienności na większości z par, GBP/USD poruszało się w zakresie 24 pips. Uruchomienie europejskich rynków przyniosło do godziny 11 spadki w wysokości ponad 60 pips.
GBP wyraźnie traci względem USD. W czasie sesji azjatyckiej – czasu ograniczonej zmienności na większości z par, GBP/USD poruszało się w zakresie 24 pips. Uruchomienie europejskich rynków przyniosło do godziny 11 spadki w wysokości ponad 60 pips.
GBP traci również w stosunku do EUR. Po przebiciu lokalnego oporu w okolicach 0,7450 na EUR/GBP obserwujemy niemal nie przerwane wzrosty.
GBP traci również w stosunku do EUR. Po przebiciu lokalnego oporu w okolicach 0,7450 na EUR/GBP obserwujemy niemal nie przerwane wzrosty. Najbliższy mocny opór dopiero w okolicach 0,7560.

 

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here