Naga Markets

Dziki Trener wchodzi we współpracę z mPay. Influencer kupił aż 1,5 mln akcji spółki!Dziki Trener Sp. Z o.o. – spółka Michała Bodziocha, twórcy znanej marki osobistej Dziki Trener – nabyła 1,5 mln akcji spółki mPay S.A. i w ramach umowy inwestycyjnej będzie prowadziła wspólne działania promocyjne. Sam Michał Bodzioch zbudował markę osobistą jako charyzmatyczny trener personalny, motywujący do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Z czasem stał się także bezkompromisowym komentatorem otaczającej nas rzeczywistości.

mPay zyskuje nowego ambasadora marki

Wyrazisty styl komunikacji pomógł mu zgromadzić społeczność łącznie3 mln obserwujących na Facebooku, Instagramie i YouTube. W rankingu SoTrender (za rok 2020) uplasował się w pierwszej 10-tce najbardziej znanych osób w polskim Internecie na platformie Facebook, a w kategorii zaangażowania odbiorców na drugim miejscu, tuż za Robertem Lewandowskim.Teraz będzie popularyzował wśród swoich fanów aplikację mPay – uwierzył w spółkę i produkt, zainwestował w akcje i jako akcjonariusz planuje aktywnie zaangażować się w rozwój firmy.

Zawsze chcę być fair w stosunku do moich odbiorców, dostarczać im najlepsze produkty. Nie interesuje mnie typowa reklama za pieniądze. Zdecydowałem się sam zainwestować w Spółkę, aby następnie jej pomóc zbudować rozpoznawalność z pozycji wspólnika – a nie wynajętej gadającej głowy. Co ważne, będę też mógł mieć wpływ na samą aplikację – mówi Dziki Trener, który będzie teraz popularyzował wśród swoich fanów aplikację mPay.

mPay po okresie budowy nowych usług i funkcjonalności chce docierać do coraz większej liczby klientów. Współpraca z Dzikim Trenerem zapewnia doskonałe zasięgi i wpisuje się też w nową strategię komunikacyjną, którą będziemy wdrażać w Nowym Roku – komentuje Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A.

Współpraca Dzikiego Trenera z mPay to rezultat działań funduszu Solution One. Kilka miesięcy wcześniej, w kwietniu 2021 r. fundusz wraz z partnerami zainwestował 5,5 mln złotych w spółkę mPay. Solution One jest również udziałowcem marki Dziki Trener.

Naszą strategią są inwestycje Smart Money; wnosimy nie tylko kapitał, ale przede wszystkim pomagamy rozwinąć biznes – mówi Tomasz Piwoński, zarządzający funduszem Solution One.

– Wyrazem tego są partnerstwa, do których doprowadziliśmy – najpierw z Rafałem Zaorskim, a teraz z Dzikim Trenerem – dodaje Piwoński.

Michał Bodzioch prognozuje, że w 2022 roku liczba aktywnych klientów mPay zwiększy się dzięki jego działaniom o co najmniej 100 tysięcy osób, które założą konto w aplikacji mobilnej ipodepną źródło pieniądza do Konta w mPay. Będzie również promował usługi mPay wraz z najnowszą funkcjonalnością, dającą możliwość wnoszenia opłat za przejazd płatnymi odcinkami państwowych autostrad A2 i A4.

Za pośrednictwem Dzikiego Trenera planowane jest również pozyskanie co najmniej 10 tysięcy osób, które wykupią ubezpieczenie komunikacyjne. Warto przypomnieć, że mPay to aktualnie jedyna tak wielofunkcyjna aplikacja – za jej pośrednictwem można uregulować nie tylko płatność za autostrady, ale również za wiele innych produktów i usług.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: najwyższy kurs funta | swig80 akcje | brokerzy ecn | wskaźnik rsi | warren buffett | kurs kghm | enea akcje |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here