Naga MarketsKarta Revolut
Karta Revolut MasterCard

Revolut zamierza wejść na rynek inwestycyjny, jest to duży krok w przód dla spółki. Jak mówią jej założyciele inwestowanie w akcje jest drogie, a także skomplikowane dla większości ludzi. Revolut ma to zmienić, dzięki nowej platformie, inwestowanie ma stać się proste i dużo tańsze. 


Revolut uruchamia inwestowanie na rynku akcyjnym

Pierwsze informacje na temat rozpoczęcia działalności inwestycyjnej poznaliśmy już w 2018 roku, teraz jednak znamy więcej szczegółów. Revolut ma zapewnić dostęp do ponad 300 spółek z amerykańskich giełd NYSE i NASDAQ. Na razie możliwość handlu mają tylko klienci, którzy wykupili plan Metal, który jest najlepszym pakietem oferowanym przez spółkę. Jednak wkrótce możliwość inwestycji mają także mieć posiadacze “tańszych” pakietów – Standard i Premium. Co ciekawe platforma umożliwia kupowanie części akcji, co może zachęcać do inwestycji nawet inwestorów z mniejszym portfelem. Kolejnym krokiem ma być dodanie do oferty ETF-ów i akcji spółek z Europy. 

Revolut chwali się niskimi kosztami. Pierwsi klienci mają możliwość zawarcia aż 100 transakcji miesięcznie, za które nie zostanie pobrana żadna opłata! Jeśli zleceń będzie więcej, za każde z nich będzie trzeba zapłacić 1 GBP. Dla użytkowników pakietów Premium i standard możliwości są nieco mniejsze, niemniej i tak w przypadku wyższego pakietu jest to 8 darmowych transakcji, w standardowym pakiecie 3 transakcje. Naliczana będzie jednak opłata za utrzymanie rachunku, trzeba będzie zapłacić 0,01%. tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here