Naga Markets

11 lipca 2013 8:40

Wczorajszy wieczór i noc przyniosły niezwykle dynamiczną zmianę trendu na EUR/USD. O samych decyzjach możecie przeczytać w artykule Marcina Nowogórskiego: FOMC nie taki jastrzębi jak go malują oraz Szymona Nowaka: Komentarz dzienny makro – 10/11 lipca.

Technicznie Eurodolar połknął opory aż do 1.31500, który naruszył jednak nie dał rady zamknąć się powyżej. Obecnie jedyne co pozostaje to grać z nowym trendem i szukać longów. Okazja może być już teraz między 1.3060 a 1.3085. W tym przedziale przy wystąpieniu sygnału kupna można otwierać pozycje.

Kolejne wsparcie to 1.3000.

Dynamiczna zmiana trendu na EUR/USD. Gdzie można otwierać longi?Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj