Naga MarketsbdswissPopularny wśród traderów broker opcji binarnych BDswiss uruchamia całkowicie nową usługę skierowaną do swoich klientów. Mowa tutaj o wewnętrznym rynku wymiany udziałów przedsiębiorstwa. Jest to unikatowe podejście marketingowe, które od pierwszych dni premiery cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem.

Prezes BDSwiss – Peter Karsten – stwierdził, że jesteśmy właśnie świadkami tworzenia się rynku „uproszczonych produktów finansowych”, w które świetnie wpasowują się między innymi opcje. Dynamicznie rozwijająca się branża posiada ogromny potencjał i wszystkie jej możliwości „nie zostały jeszcze w pełni wykorzystane”Kupuj akcje BDswiss bezpośrednio od obecnych udziałowców na wewnętrznym rynku wymiany
Kupuj akcje BDswiss bezpośrednio od obecnych udziałowców na wewnętrznym rynku wymiany

Zgodnie z tym przekonaniem, BDswiss postanowiło uruchomić wewnętrzny rynek akcji. Mogą z niego skorzystać wszyscy posiadacze rachunków rzeczywistych. Daje możliwość zakupu praw udziałowych przedsiębiorstwa. Wykorzystując swoją licencję przyznaną przez CySEC, BDswiss nie jest bezpośrednio odpowiedzialny za emisję nowych akcji w tradycyjnym procesie IPO. Działa tutaj bardziej jako broker-dealer będąc pośrednikiem w prywatnych transakcjach sprzedaży udziałów przez obecnych akcjonariuszy.

Obecna wycena jednej akcji BDswiss
Obecna wycena jednej akcji BDswiss

Zgodnie z wypowiedziami prezesa BDswiss, nie podano dokładnego limitu udziałów, które mogą zostać sprzedane. Jednocześnie Karsten wspomina o punkcie docelowym w okolicach 3 milionów dolarów. Jeżeli inicjatywa zakończy się sukcesem, wtedy będziemy mogli mówić o całkowicie nowym zjawisku w branży opcji binarnych.

BDswiss otwarcie przyznaje, że stworzenie wewnętrznego rynku udziałów było zagraniem stricte marketingowym. Możliwość zakupu akcji wymaga bowiem wcześniej założenia i posiadania aktywnego konta handlowego. Broker jednocześnie obiecuje przyszłym inwestorom, że mogą liczyć na pewny zysk dzięki ciągłej dywersyfikacji bazy produktowej przedsiębiorstwa oraz zwiększającej się liczbie klientów.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here