Naga MarketsbdswissPopularny wśród traderów broker opcji binarnych BDswiss uruchamia całkowicie nową usługę skierowaną do swoich klientów. Mowa tutaj o wewnętrznym rynku wymiany udziałów przedsiębiorstwa. Jest to unikatowe podejście marketingowe, które od pierwszych dni premiery cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem.

Prezes BDSwiss – Peter Karsten – stwierdził, że jesteśmy właśnie świadkami tworzenia się rynku „uproszczonych produktów finansowych”, w które świetnie wpasowują się między innymi opcje. Dynamicznie rozwijająca się branża posiada ogromny potencjał i wszystkie jej możliwości „nie zostały jeszcze w pełni wykorzystane”

Kupuj akcje BDswiss bezpośrednio od obecnych udziałowców na wewnętrznym rynku wymiany
Kupuj akcje BDswiss bezpośrednio od obecnych udziałowców na wewnętrznym rynku wymiany

Zgodnie z tym przekonaniem, BDswiss postanowiło uruchomić wewnętrzny rynek akcji. Mogą z niego skorzystać wszyscy posiadacze rachunków rzeczywistych. Daje możliwość zakupu praw udziałowych przedsiębiorstwa. Wykorzystując swoją licencję przyznaną przez CySEC, BDswiss nie jest bezpośrednio odpowiedzialny za emisję nowych akcji w tradycyjnym procesie IPO. Działa tutaj bardziej jako broker-dealer będąc pośrednikiem w prywatnych transakcjach sprzedaży udziałów przez obecnych akcjonariuszy.

Obecna wycena jednej akcji BDswiss
Obecna wycena jednej akcji BDswiss

Zgodnie z wypowiedziami prezesa BDswiss, nie podano dokładnego limitu udziałów, które mogą zostać sprzedane. Jednocześnie Karsten wspomina o punkcie docelowym w okolicach 3 milionów dolarów. Jeżeli inicjatywa zakończy się sukcesem, wtedy będziemy mogli mówić o całkowicie nowym zjawisku w branży opcji binarnych.

BDswiss otwarcie przyznaje, że stworzenie wewnętrznego rynku udziałów było zagraniem stricte marketingowym. Możliwość zakupu akcji wymaga bowiem wcześniej założenia i posiadania aktywnego konta handlowego. Broker jednocześnie obiecuje przyszłym inwestorom, że mogą liczyć na pewny zysk dzięki ciągłej dywersyfikacji bazy produktowej przedsiębiorstwa oraz zwiększającej się liczbie klientów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here