Naga MarketsOpcje binarneSzwajcarskie Dukascopy aktywnie działające na rynku FX, ogłosiło wczoraj, że do swojej oferty dołącza platformę opcji binarnych – początkowo zapewniając dostęp do rachunków demo, aby w przyszłości udostępnić pełnoprawne konta dla sympatyków cieszących się coraz większą popularnością OB.

Firma dołącza do grona innych dużych instytucji finansowych, które swoją ofertę tradingową postanowiły poszerzyć o opcje binarne – oczekiwania co do zaspokojenia rosnącego popytu internetowych spekulantów zainteresowanych opcjami binarnymi wydają się mocno optymistyczne. Wystarczy popatrzeć na liczbę podmiotów, które w ostatnim czasie zainteresowały się opcjami binarnymi.

Unikatowe rozwiązania opcji binarnych oferowane przez Dukascopy mają zawierać między innymi stałe i ujednolicone wypłaty w wysokości do 90%  oraz kanały wyceny walutowej w czasie rzeczywistym bezpośrednio od Dukascopy oraz przy użyciu technologii SWFX.

W komunikacie prasowym czytamy, że na samym początku bank ma udostępnić standardowe opcje typu Up/Down oraz instrumenty FX – kiedy uruchomione zostaną już konta rzeczywiste wtedy zakres dostępnych OB ma zostać znacznie poszerzony.

Prezes banku Dukascopy, Alain Broyon, w jednym z udzielonych wywiadów powiedział:                      

„Poszerzamy naszą ofertę o opcje binarne, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Mamy nadzieję, że będą mogli korzystać z nowych rozwiązań handlowych a dzięki współpracy z nami będzie to nie tylko interesujące, ale jednocześnie bezpieczne i efektywne. Co więcej, jako broker oferujący ekstremalnie niskie spready (średnio wielkości 0,19 pipsa na EUR/USD) będziemy starali się zaoferować tak samo korzystne warunki w przypadku opcji binarnych.”

Według nieoficjalnych informacji platforma przygotowana przez Dukascopy jest całkowicie autorskim produktem i nie bazuje na rozwiązaniach zewnętrznych – również w zakresie systemu określania wysokości wypłat i innych parametrów funkcjonowania platformy.

FX oraz kontrakty CFD uzupełnieniem platformy w przyszłości

O ile oficjalna data premiery pełnej wersji platformy nie została jeszcze podana to wszystko wskazuje na to, że wraz z jej uruchomieniem handel opcjami binarnymi zostanie poszerzony również o usługi z zakresu FX i kontraktów CFD.

Poniżej znajduje się screen pokazujący jak wygląda platforma Dukascopy dla opcji binarnych – obecnie rozwijana wersja oznaczona jest numerem 0.05:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here