Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Grupa Duon prowadzi działalność w dwóch obszarach: Infrastruktura i obrót. W segmencie infrastruktury działalność grupy skupia się na dostawach gazu ziemnego sieciowego i skroplonego (LNG) poprzez sieci dystrybucyjne oraz stacje regazyfikacji gazu LNG. W segmencie obrotu grupa prowadzi sprzedaż gazu ziemnego i energii elektrycznej odbiorcom końcowym na zasadzie TPA, tj. poprzez sieci operatorów systemów przesyłowych i dystrybucyjnych.

duon

Kurs pozostaje w szerokim trendzie wzrostowym od wielu miesięcy, jednak ostatni okres to ruch korekcyjny, który właśnie się zakończył. Kilka dni temu naruszony został poziom dotychczasowego szczytu, jednak dopiero od wczoraj można mówić o jego pokonaniu. Faktowi wybicia towarzyszy lekki wzrost obrotów w ostatnim czasie. Wybicie tego poziomu otwiera drogę do wzrostów przynajmniej na poziom kolejnego oporu, a ten znajduje się dopiero w okolicach 2,30 zł, oznacza to wzrost o prawie 10%.

Komputronik jest polskim dystrybutorem sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz elektroniki użytkowej.

komputronik

Kurs komputerowej spółki wzrósł dzisiaj bardzo znacząco i to na obrotach nie widzianych od kilku miesięcy. Już w ciągu najbliższych sesji spółka będzie musiała zmierzyć się na górną krawędzią kanału spadkowego a także z zaznaczoną strefą oporu. Jeżeli doszłoby do wybicia górą kanału, byłby to bardzo pozytywny sygnał, który mógłby oznaczać w dłuższej perspektywie powrót na dotychczasowe szczyty w rejonie 10-11 zł. Najpierw jednak wspomniane ograniczenia, choć tak mocna sesja na mocnych obrotach daje nadzieje na kontynuację wzrostów.

invest

Wspomóż nas! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski pod artykułem.

Ponieważ cały portal jest dostępny dla czytelników za darmo, zarabiamy tylko na ruchu. Możesz nas wesprzeć i nic Cię to nie będzie kosztowało. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a, wpisania adresu e-mail w newsletter (pomarańczowa strzałka u góry) oraz subskrypcji konta Youtube.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here