Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Kapitałowa DUON zajmuje się sprzedażą i dystrybucją gazu ziemnego oraz energii elektrycznej.

duon

Spółka zyskała w piątek niemal 4% i była to już trzecia wzrostowa sesja z rzędu. Dzięki temu na interwale tygodniowym pojawił się sygnał zwiastujący zakończenie korekty w postaci świecy pin bar na kluczowym wsparciu. Warto zauważyć, że notowania w trakcie korekty układają się w formację trójkąta. Trend długoterminowy jest zdecydowanie wzrostowy, dlatego wybicie górą czyli już przełamanie linii korekty powinno dawać spore nadzieje na dalsze wzrosty. Nie tak dawno temu można było usłyszeć zapowiedzi świetnych wyników w czwartym kwartale, być może właśnie „pod to” zacznie się gra po wybiciu, które może nastąpić w najbliższym czasie. Pierwszy raz o wzrostach pisaliśmy 10 lutego.

Firma prowadzi inwestycje w trzech głównych segmentach rynku nieruchomości: budynki biurowe, centra handlowo-rozrywkowe oraz budownictwo mieszkaniowe
gtc

Niemal 6% wzrosty doprowadziły do wybicia dotychczasowego maksimum trendu wzrostowego, z którym mamy do czynienia od lutego. Niedawno kurs wyszedł także ponad linie łączące szczyty na przestrzeni prawie 3 lat. Sytuacja wygląda zatem prowzrostowo. Kolejnym celem kupujących powinni być doprowadzenie do zwyżki w rejon szczytu z czerwca ubiegłego roku czyli 8,20 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/CAD – otwarta droga na poprzedni szczyt
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: CCC, GPW
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here