Naga MarketsGrupa Duon prowadzi działalność w dwóch obszarach: Infrastruktura i obrót. W segmencie infrastruktury działalność grupy skupia się na dostawach gazu ziemnego sieciowego i skroplonego (LNG) poprzez sieci dystrybucyjne oraz stacje regazyfikacji gazu LNG. W segmencie obrotu grupa prowadzi sprzedaż gazu ziemnego i energii elektrycznej odbiorcom końcowym na zasadzie TPA, tj. poprzez sieci operatorów systemów przesyłowych i dystrybucyjnych.

duon d1

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie dziennym widać sporą lukę wzrostową, która spowodowana była informacjami o uchwalonej dywidendzie ale przede wszystkim o podwyższeniu prognoz finansowych. Informacja świetnie wpisała się w sentyment panujący na tej spółce, która wzrasta od dłuższego czasu. Luka może w przyszłości pełnić ważną rolę wsparcia.

duon w1

Poziom poprzednich maksimów został pokonany, a więc pozostaje jedynie określić jak wysoko cena może wzrosnąć. W tym celu przechodzimy na wykres tygodniowy. Widać wyraźnie, że kolejny znaczący opór to okolice 4 zł. Po drodze nie ma mocnych przeszkód i wydaje się, że osiągnięcie takiej ceny jest bardzo prawdopodobne.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here