Naga MarketsDukascopy Bank poinformował, iż zamierza zaoferować swoim traderom możliwość wykorzystania autorskiej kryptowaluty Dukascoin do handlu całą gamą instrumentów spekulacyjnych na swojej platformie transakcyjnej. Od teraz klienci mogą skorzystać z zgromadzonych Dukascoinów (DUK+) do finansowania swoich kont handlowych i inwestowania w waluty, metale szlachetne, indeksy, akcje, obligacje, Bitcoin, Ethereum, ropę naftową, gaz i w wiele innych instrumentów. Nowe usprawnienia są możliwe dzięki wprowadzeniu najnowszego mechanizmu finansowania Dukascoin.


Dyrektor Duscascopy: Dukascoin to unikalna kryptowaluta

Finansowanie za pomocą Dukascoin umożliwi niemal podwojenie rzeczywistej dźwigni handlowej. W kolejnym kroku Dukascopy Bank planuje zezwolić na podwójne wykorzystanie Dukascoinów – klienci będą mogli umieścić swoje monety DUK+ na depozycie generującym pasywny dochód i jednocześnie wykorzystać je jako zabezpieczenie obrotu depozytem zabezpieczającym. Programy generujące dochód Dukascoin mogą przynieść do 100% rocznie.

Nasze nowe rozwiązanie może przynieść do 100% pasywnego dochodu rocznie. Cieszę się, że rozszerzając funkcjonalność Dukascoin staje się on prawdziwie unikalną wirtualną walutą. Chcemy stworzyć raju dla inwestorów – powiedział dyrektor generalny Dukascopy Bank Andre Duka.

Bank Dukascopy niedawno uruchomił własny token kryptowalutowy Dukascoin (DUK+) i obecnie oferuje różne nagrody za depozyty dokonane właśnie w tej kryptowalucie. Zgodnie z warunkami programu przyznawania nagród, bank płaci bonusy w euro za jednoroczną lokatę terminową w Dukascoinach w wysokości 50 eurocentów za każdego wpłaconego Dukascoina.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here