Naga MarketsBank Dukascopy niedawno uruchomił własny token kryptowalutowy Dukascoin (DUK+) i obecnie oferuje różne nagrody za depozyty dokonane właśnie w tej kryptowalucie. Zgodnie z warunkami programu przyznawania nagród, bank płaci bonusy w euro za jednoroczną lokatę terminową w Dukascoinach w wysokości 50 eurocentów za każdego wpłaconego Dukascoina. Obecnie jeden DUK+ jest warty 0,76 EUR.


Jedną z najlepszych ofert jest nagroda w euro: wpłata 2000 DUK+ na 1 rok jest równoznaczna z nagrodą na koniec okresu w postaci 0,5 euro za każdą zdeponowaną monetę np. 2000 DUK+ oznacza bonus 1000 EUR.

Te artykuły również Cię zainteresują
W kwietniu 2019 r. minimalna ilość Dukascoinów, które należy zdeponować i przechowywać w celu uczestnictwa w programie nagród wynosi 2000 Dukascoinów. Natomiast maksymalny rozmiar depozytu wynosi 100 000 Dukascoinów. Nagroda w euro zostanie przyznana w momencie wpłaty depozytu i zostanie odblokowana w momencie wygaśnięcia terminu lokaty.

Dukascopy: Odbierz bonus za depozyt w Dukascoin
Wielkość bonusów przydzielanych przez Dukascopy w zależności od depozytu. Źródło: www.dukascoin.com

Każdy depozyt jest traktowany jako oddzielna umowa. Dwie kwoty depozytu nie mogą być sumowane bez wzajemnego anulowania. Jeśli klient zażąda anulowania lokaty terminowej w Dukascoinach przed terminem zapadalności zostanie obciążony karą w wysokości 5% przydzielonej kwoty w DUK+ i nie będzie uprawniony do nagrody w euro za ten konkretny depozyt.

Dodatkowe warunki mogą zostać ogłoszone w późniejszym terminie. Bank może przedłużyć lub zatrzymać program nagród w euro w dowolnym momencie bez wpływu na wcześniej przydzielone depozyty. Bank może zarządzać i ograniczać maksymalną i minimalną wielkość depozytu, termin i stawkę oferowanego bonusu według własnego uznania i w dowolnym momencie. Aby uzyskać gwarancję, że depozyt zostanie zaakceptowany przez Bank, każdy klient może zgłosić swój zamiar z wyprzedzeniem, poprosić o potwierdzenie i wyjaśnienia warunków umowy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here