Naga MarketsBroker detaliczny FX/CFD, Dukascopy Europe, informuje o wprowadzeniu do swojej oferty ochrony przed ujemnym saldem rachunku tradingowego. Zmiany weszły w życie 10 sierpnia i dotyczą dodatkowych obowiązkowych w zakresie płatności. Od teraz ryzyko ponoszone przez traderów przeniesione zostaje całkowicie na barki domu maklerskiego.


Dukascopy Europe realizuje nowe wytyczne BaFin

Decyzja Dukascopy została opublikowana w momencie, gdy w życie weszły przepisy dotyczące brokerów licencjonowanych na terenie Niemiec przez BaFin. Instytucje finansowe chcące nadal świadczyć usługi tamtejszym traderom musiały właśnie do 10 sierpnia wprowadzić stuprocentową ochronę przed ujemnym saldem.

Te artykuły również Cię zainteresują
Klienci korzystający z usług niemieckich brokerów nie muszą od teraz martwić się o ryzyko pojawienia się ujemnego salda na ich rachunku. Problem spada całkowicie na barki domów maklerskich.

„Dukascopy Europe chce poinformować, że z dniem 10 sierpnia 2017 roku rachunki handlowe zostają wykluczone z obowiązku dodatkowych płatności. Należy przez to rozumieć, że w przypadku pojawienia się ujemnego salda, klient nie ponosi odpowiedzialności za spłatę zadłużenia. W efekcie nie jest w stanie stracić więcej niż zainwestował. Zmiany dotyczą zarówno nowych jak i obecnych klientów” – czytamy w oficjalnym komunikacie Dukascopy Europe.

Jak na razie nie wiadomo czy decyzja przełoży się na zmianę dotychczasowych poziomów stop out czy też maksymalnej dźwigni finansowej. Już teraz załóż rachunek w Dukascopy i korzystaj z zabezpieczeń przed ujemnym saldem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here