Naga MarketsPKM Duda zajmują się skupem i ubojem mięsa wieprzowego i wołowego. Zajmuje się także zamrażaniem towarów w nowoczesnej komorze i składowaniu towarów w chłodniach.

duda w1

Na wykresie tygodniowym kurs znajduje się między linią bessy poprowadzoną po ostatnich szczytach a naprawdę kluczowym wsparciem 6 zł. Aktualny poziom nie jest zatem dobrą okazją do kupna, sytuacja raczej jest prospadkowa.

duda d1

Spoglądając na interwał dzienny można poprowadzić linię korekty. Tutaj także cena znajduje się tuż pod tą linią i nie mamy żadnych sygnałów świadczących o sile popytu. Ostatnie kilkanaście świec zaznaczonych w zielonym okręgu pokazuje raczej brak zainteresowania tymi akcjami. Z ewentualnym kupnem warto wstrzymać się, gdy cena ponownie spadnie do poziomu 6 zł. Sytuację może odmienić wybicie linii korekty, ale na to się nie zanosi.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUrsus [URS] – poziom 1,99zł – ostatnia deska ratunku.
Następny artykułMbank [MBK] – kanał spadkowy
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here