Naga MarketsDuality [DUA], T-Bull [TBL] – Gorące spółki dniaProducent gier z rynku NewConnect, spółka Duality, poinformowała w miniony piątek o nawiązaniu współpracy z globalnym dystrybutorem gier – 505 Games. Firma to odpowiada m.in. za wydanie takich gier jak Ghostrunner, Don’t Starve i Death Stranding. W 2019 roku firma ta została uznana za najlepszego wydawcę na świecie. W przypadku tej współpracy, chodzi o grę „Unholy”. 505 Games zajmie się wydaniem gry na platformy PC, Sony PlayStation i Microsoft Xbox. Niewykluczone jest również wydanie gry na inne platformy. Jak zaznaczyło studio, w związku z nawiązaną współpracą, prace nad Unholy zostaną zintensyfikowane, a 505 Games będzie aktywnie brało w nich udział.

    • Duality z umową z 505 Games
    • T-Bull wyda gry Ekipy Friza

Duality przysługuje, oprócz wynagrodzenia prowizyjnego z tytułu sprzedaży gry, wynagrodzenie stałe w wysokości ok. 3,31 mln zł. Pozwoli to na znaczne rozbudowanie zawartości gry, wprowadzenie nowych rozwiązań oraz udoskonalenie już istniejących. Premiera gry planowana jest na 2022 rok. Unholy to będąca połączeniem horroru i gry skradankowej, produkcja opowiadająca historię kobiety, która musi poradzić sobie z traumą związaną z utratą dziecka.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kolejny impuls wzrostowy?

Przedstawiony w grze świat, pełen demonicznych i zdeformowanych postaci oraz lokacji, odzwierciedla stan psychiczny bohaterki. Wykres spółki wskazuje na trend wzrostowy. Obecnie po korekcie, pojawia się szansa na kolejny impuls wzrostowy.

duality


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Umowa z Ekipą

Inny producent gier, spółka T-Bull potwierdziła w piątek wcześniejsze zapowiedzi i zawarła umowę ramową z Ekipa Games (tzw. Ekipa Friza), zgodnie z którą T-Bull zrealizuje dla Ekipy Friza co najmniej dwie gry. Ekipa to kilkunastoosobowa grupa, której założycielem i członkiem jest popularny YouTuber Karol Wiśniewski, ps. Friz. Do realizacji każdego projektu zawarta zostanie odrębna umowa wykonawcza określająca szczegóły danej gry, w tym budżet, harmonogram oraz platformy dystrybucyjne, na jakie będzie ona dedykowana. Umowa przewiduje możliwość kontynuacji prac nad grami, w tym nad płatnymi dodatkami, kolejnymi częściami lub wersjami na inne platformy, które będą stanowiły przedmiot odrębnych ustaleń i będą wymagały odrębnych umów.

tbull

Wcześniej spółka informowała, że po trzech kwartałach 2020 roku, jej zysk netto wzrósł do 2,37 mln zł w porównaniu z 0,2 mln zł straty rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 5,48 mln zł w porównaniu z 4,7 mln zł rok wcześniej. Na wykresie mamy dwie nieudane próby wybicia ponad 35 zł. Wydaje się, że można spodziewać się kolejnego podejścia, co otworzyłoby drogę do powrotu na zeszłoroczne maksima.

Przeczytaj również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje nasdaq | wykres nasdaq | dolar online | sp 500 | nasdaq prognozy |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here