Naga Markets

Druga edycja Next Block Expo odbędzie się już 24-25 maja 2023 r. w WarszawieDruga edycja Next Block Expo odbędzie się w Warszawie 24-25 maja 2023 z udziałem ponad 2000 uczestników. Tej wiosny, stolica Polski stanie się najważniejszym miejscem na europejskiej mapie, goszcząc najważniejsze nazwiska z branży web3.

Organizatorzy zapraszają na drugą edycję Next Block Expo

Z dedykowaną aplikacją łączącą ludzi, projekty i inwestorów, Next Block Expo może być najbardziej obiecującą okazją do networkingu dla europejskiej społeczności blockchain.

Next Block Expo Warsaw Summit odbędzie się w warszawskim Multikino Złote Tarasy w dniach 24 i 25 maja 2023, łącząc najbardziej wpływowe osobistości i projekty przestrzeni web3. Dzięki prezentacjom, panelom dyskusyjnym, warsztatom, NBX jest doskonałą okazją do omówienia bieżących wyzwań i nowych możliwości.

Wydarzenie zgromadzi liderów branży i ekspertów, by omówić najnowsze osiągnięcia i trendy w obszarach: DeFi, Metaverse, NFT, Gaming, Privacy, Scaling, Exchanges, Venture Capital, Fundraising, Legal/ Tax, Payments, and Security.

Wszyscy uczestnicy Next Block Expo otrzymają dostęp do dedykowanej aplikacji smart-networkingowej, w której będą mogli:

  • Wyszukać uczestników, odpowiadających potrzebom i celom w oparciu o algorytmy dopasowujące
  • Czatować i umawiać się na spotkania 1:1 z innymi uczestnikami konferencji
  • Znaleźć kluczowe informacje o wydarzeniu, prelegentach i startupach
  • Stworzyć własną, spersonalizowaną agendę konferencji poprzez wybranie interesujących sesji
  • Dowiedzieć się o promocjach, ofertach specjalnych i wydarzeniach towarzyszących przygotowanych przez firmy uczestniczące w NBX i partnerów.

Organizatorzy tego wydarzenia przygotowali specjalną promocję, w ramach której aż do 1 lutego 2023 r. wszystkie bilety przecenione zostały o 50%. Ponadto, z kodem comparic otrzymacie dodatkowe 10% rabatu.

ZAREZERWUJ BILET NA NEXT BLOCK EXPO 2023

Partnerzy wydarzeń towarzyszących Next Block Expo będą mogli stworzyć swój dedykowany landing page, w celu zaprezentowania się przed wszystkimi uczestnikami.

AVA Trade

Jednym z unikalnych wydarzeń jest NBX Pitch Arena – scena, na której mile widziane są startupy ze wszystkich sektorów, etapów projektu i krajów. Celem jest zaprezentowanie pomysłów i budowania rozwiązań przed gronem specjalistów.

Każdy startup wygrywa. Chociaż nie ma nagród finansowych, każdy uczestnik wygrywa ekspozycję przed partnerami Pitch Areny: VC’s, Akceleratorami, Inkubatorami & Launchpadami.

Dodatkowo, specjalna komisja wybierze zwycięzców – projekty, które najlepiej wypadły na Pitch Arena Stage. Zostaną one wręczone podczas ceremonii rozdania nagród.

Aby wziąć udział w pitch conteście, założyciele startupów muszą zarejestrować się poprzed dedykowaną stronę https://nextblockexpo.com/pitch-contest/.

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU

Next Block Expo jest rozwinięciem poprzedniego cyklu wydarzeń odbywających się pod nazwą Cryptocurrency World Expo. Edycja Warsaw Summit 2023 to 2000+ uczestników, 70+ prelegentów oraz ponad 30 sponsorów, wystawców i partnerów.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź stronę internetową https://nextblockexpo.com/
i śledź NBX w mediach społecznościowych:

Twitter: https://twitter.com/nextblockexpo/

Instagram: https://www.instagram.com/nextblockexpo/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/next-block-expo/

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPrognozy kursu euro: EUR/USD może krótkoterminowo testować poziom 1,10
Następny artykułGBPUSD – objęcie bessy na szczycie swingu wzrostowego
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.