Naga MarketsMariusz Drozdowski w rozmowie traderów z Adamem Rakiem zdradza kulisy powstania i upublicznienia metodologii MMD, dzięki której “gro ludzi przestało tracić pieniądze”. Drozdowski to jedna z barwniejszych postaci polskiej sceny tradingowej. Jak sam mówi: jest twórcą metodologii MMD, której częścią są “magiczne chmury średnich MMD”.


Drozdowski: Traktuję MMD jako protezę

W rozmowie z Adamem Rakiem, Drozdowski tłumaczy swoje podejście do rynku w którym, jego zdaniem, istnieje pewna malutka cząstka magii. Ta magia zawarta właśnie w średnich MMD doprowadziła do tego, że Mariusz został nominowany w plebiscycie Invest Cuffs 2019 w kategorii Osobowość Roku.

“Traktuję MMD jako protezę. Dość późno zacząłem interesować się tradingiem (…) więc muszę posługiwać się protezami| – przyznaje szczerze w studiu Comparic24.tv Drozdowski zwracając jednak uwagę na to, że owe “protezy” bardzo w tradingu pomagają. Poza chmurami średnich, które świetnie działają na rynkach poruszających się w trendzie kolejnymi puzzlami w metodologii MMD były “diamenty”, przejścia chmur przez chmury czy w końcu statystyka. To właśnie statystyka i powtarzalność schematów opisanych przez społeczność skupioną wokół metodologii Mariusza Drozdowskiego są przez niego samego uznawane za czynnik, który “pozwala zarabiać lub przynajmniej nie tracić”.

Rozmowy Traderów to program o tradingu bez tradingu Znasz tradera, którego historię chciałbyś poznać? A może sam chciałbyś się podzielić swoimi przemyśleniami z widzami Comparic24.tv? Skontaktuj się z nami w komentarzu lub za pośrednictwem social media i porozmawiajmy na antenie!

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here