Naga Markets„Droga na OLIMP” - już 29 grudnia Wiking i gość specjalny. Poznaj niezwykłą metamorfozęRok 2020 kończymy webinarem zamkniętym, który Marcin “Wiking” Wicz poprowadzi wraz z gościem specjalnym. Partnerem webinaru jest broker FP Markets, który przygotował dla Ciebie wąskie spready i niskie prowizje.

  • Wiking wraz z gościem specjalnym pokaże, jaką metamorfozę może przejść trader 
  • Dowiesz się, jak dojść na przysłowiowy Olimp w tradingu
  • Specjalny webinar dla posiadaczy rachunków real / demo już we wtorek, 29 grudnia 2020 r.

Droga na Olimp w tradingu

Dojście do zyskownego tradingu, wiedzie krętą ścieżką. Żeby wykształcić w sobie odpowiednie predyspozycje, potrzeba: czasu, pieniędzy i sporo samozaparcia.

Samotna nauka często wiedzie na manowce. Popełnia się błędy, których się nie widzi. Niektóre aspekty w ogóle nie są brane pod uwagę. Po czasie okazuje się, że są one bardzo istotne.

Jak się nie zgubić w zalewie informacji, pseudo edukacyjnych kursów? Jak krętą ścieżką dojść na przysłowiowy Olimp w tradingu?

Zapisz się na zamknięty webinar. Gościem specjalnym będzie trader, który przeszedł niezwykłą metamorfozę. Porównamy podejście, gdy tracił z tym, które reprezentuje obecnie. Warto się zapisać, posłuchać, zadać pytanie. Zapraszamy pod koniec roku, 29 grudnia na godzinę 20.00.

Jak się zapisać?

Rejestracja na ten webinar będzie wyglądać nieco inaczej niż zwykle. Wymaga bowiem otwarcia rachunku real / demo w FP Markets ze specjalnego linku. Konto u brokera można założyć klikając w poniższy przycisk.

Co dalej? Gdy już otworzysz rachunek u brokera, napisz wiadomość e-mail na adres: g.monika@fpmarkets.com z prośbą o link do webinaru.

Ważne: Liczba uczestników webinaru jest limitowania do 40 osób.

Marcin “Wiking” Wicz

Marcin Wicz jest znany na polskim rynku głównie z obszernej, ponadprzeciętnej
wiedzy na temat psychologii. Znacznie mniej osób zdaje sobie sprawę, że
Wiking równie swobodnie porusza się w kwestii japońskiej metody inwestowania
— Ichimoku Kinko Hyo tworząc strategie na niskich interwałach (M1 – 5-MINUTOWY).

Gospodarz webinaru na rynkach finansowych obecny jest od 2007 roku. Początkowo swoją uwagę skupiał na funduszach inwestycyjnych, ale w 2009 roku swoje zainteresowanie
skierował na Forex. Doświadczenie zdobywał od samego początku bazując na
strategii Ichimoku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here