Naga MarketsPiotr Wątrucki, Prezes ECC Games w rozmowie z Agnieszką Zarębą mówi o szczegółach gry Drift19, planowanej premierze tytułu, współpracy z Wicemistrzem Polski w drifcie Pawłem Groszem, a także ujawnia plany budowy kolejnego symulatora. Jak szczerze przyznaje, Drift19 jest jak na razie największym i najbardziej ambitnym tytułem studia, który ma zagospodarować rynkową niszę i wyraźnie zwiększyć zyski generowane przez spółkę, która debiutowało w tym roku na NewConnect.


ECC Games po 4 złote, z zyskiem netto 0,17 mln zł w drugim kwartale 2019 roku

Chociaż przygoda ECC Games z NewConnect rozpoczynała się od dynamicznych spadków i zejścia pod poziom 1,75 zł za akcję, to bardzo szybko straty zostały odrobione, a we wrześniu notowania przebijały chwilowo poziom 4 złotych.

Pozytywny wpływ na wycenę miały między innymi raportowane w połowie sierpnia wyniki kwartalne. Z raportu obejmującego II kw. br. wynikało, że ECC Games odnotował  0,17 mln zł zysku netto w II kw. 2019 r. wobec 0,55 mln zł zysku rok wcześniej.

“W dalszym ciągu rozwijamy mobilne wersje gry ‘Car Mechanic Simulator’, której dystrybucja osiąga naprawdę satysfakcjonujące wyniki. Był to jeden z powodów stworzenia Drift19. W tym zakresie podjęliśmy współpracę ze spółką Play Way. Jesteśmy już na finalnym etapie projektu. Premierę produkcji planujemy jeszcze w tym roku. Od kilku miesięcy prezentujemy efekty naszej pracy szerszej grupie odbiorców. Już teraz widzimy, że gra cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i została przyjęta z dużym entuzjazmem przez fanów zawodów driftingowych” – mówił wtedy prezes ECC Games Piotr Wątrucki.

Jak sytuacja wygląda natomiast obecnie i co o planach spółki i o Drift19 mówi sternik przedsiębiorstwa?

Drift19 początkiem nowej drogi: „chcemy specjalizować się w grach motoryzacyjnych”

Chociaż prezes Wątrucki nie uchylił rąbka tajemnicy i zdradził jedynie, że premiera Drift19 będzie miała miejsce „już bardzo niedługo”, to informacja ta ukazała się w ramach dnia inwestora. W jego trakcie poinformowano, że Drift19 będzie dostępny w formule early acces od 7 listopada 2019 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here