Naga MarketsSpółka zajmuje się produkcją mebli oraz dodatków wyposażenia pokoi dziecięcych, a także pościel, ubranek, zabawek oraz akcesoriów.

Notowania spółki otworzyły się sporą luką wzrostową w poniedziałek i w szczytowym momencie akcje drożały o blisko 25% względem piątkowego zamknięcia. Bezpośrednim powodem tak gwałtownego ożywienia była… pomyłka. Na rynek napłynęła informacja, że Fabryka Konstrukcji Drewnianych zawarła umowę zakupu 100 proc. udziałów spółki Drewex. Problem w tym, że transakcja dotyczyła innego Drewexu, który nie jest powiązany w żaden sposób ze spółką notowaną na GPW. Obroty osiągnęły wczoraj gigantyczną wartość i były najwyższe od września 2016 roku. W okolicach 1 zł rozpoczęło się cofnięcie, ciekawe jak dzisiaj zareaguje rynek. Spółka od roku porusza się w trendzie spadkowym, oscylując blisko historycznych minimów. Jeżeli pomyłkowe odbicie będzie kontynuowane, to najbliższy opór mamy w rejonie 1,30 zł. Wydaje się jednak, że może dojść do szybkiego powrotu do tendencji spadkowej.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here