Naga MarketsDream of Gods łączy wiele trybów rozgrywki: komentuje w-ce prezes Sylen Studio, K. BłażejewskiSylen Studio, niezależny deweloper gied wideo, planuje wydać grę Dream of Gods, która czerpie z szeregu różnych mitologii łącząc w sobie szereg popularnych gatunków od RTS i MOBA, poprzez Battle Royale, aż do Tower Defense. Tytuł jeszcze przed wydaniem zgromadził dużą liczbę fanów w mediach społecznościowych, a twórcy projektu postanowili nawiązać współpracę z polskim pisarzem literatury fantastycznej, Michałem Gołkowskim. O dalszych planach rozwoju Sylen Studio na antenie Comparic24.tv opowiadał Karol Błażewski, wiceprezes zarządu spółki.

  • Celem Dream of Gods jest zniszczenie najważniejszego punktu w bazie przeciwnika – Nexusa, którymi są najważniejsi bogowie mitologiczni
  • Na Facebooku profil gry obserwuje ponad 200 tysięcy osób, gdzie tytuł promowany jest jako polska gra drużyna oparta na motywach mitologicznych
  • Tytuł ma być przeznaczony na komputery i trzy najpopularniejsze konsole, a premierę obecnie zaplanowano na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dream of Gods: polska gra łącząca w sobie wiele trybów rozgrywek i wiele mitologii

W budowaniu społeczności postawiliśmy na mniej popularne mitologie (…) w naszej grze pojawiają się bogowie z takich mitologii jak egipska, celtycka, meksykańska czy indonezyjska. Właśnie to spowodowało duże zainteresowanie grą w tych rejonach świata pokazując, że gracze chętnie wcieliliby się w postać swoich lokalnych herosów – mówił w rozmowie z Krzysztofem Kamińskim wiceprezes Błażewski.

W tytule łączącym w sobie szereg popularnych trybów gier dwie drużyny składające się od 2 do 5 osób wybierają różnych bohaterów stają naprzeciw siebie, zbierając złoto i doświadczenie, żeby potem wykorzystać swoją przewagę do zwycięstwa

Dream of Gods wyróżnia się na tle konkurencji innowacyjnymi mechanikami, które sprawiają, że gra wprowadza dużo świeżości na rynku gier. Oprócz tego w grze jest do wyboru ponad 20 bohaterów, a ich pula wciąż się rozszerza . Każdy nowy gracz odnajdzie dla siebie wymarzonego herosa spośród 6 mitologii lub frakcji ludzi i herosów, z którym najbardziej zidentyfikuje swój styl gry – napisano w materiałach promujących tytuł.

Bohaterów można nabyć w wewnętrznym sklepie poprzez Punkty Bogów (PB), które gracz zdobywa poprzez rozgrywanie meczów czy też wykonywanie codziennych zadań. Za prawdziwą gotówkę można kupić SC (Sylen Coins), które pozwalają na odblokowanie dodatkowych skórek do postaci, czy wykupienie Battle Pass, który w każdym miesiącu przyniesie dodatkowe nagrody. Wszelkie zakupy za SC mają jedynie wartość wizualną i nie wpływają w żaden sposób na statystyki postaci.

Niezależny deweloper gier wideo, stworzony przez ambitny zespół z wieloletnim doświadczeniem w takich firmach jak Techland, na czele którego stoi Dariusz Mytych. Sylen Studio S.A. jest bezpośrednim kontynuatorem spółki E-Games sp. Z o.o. , której głównym projektem, tworzonym od 2017 roku jest gra Dream of Gods.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here