Naga MarketsDraw Distance z wyraźną poprawą wyników. Spadki hamują przy 2 zł - zapiski giełdowego spekulantaWynikami za drugi kwartał pochwaliła się wczoraj spółka Draw Distance czyli notowany na NewConnect producent gier. Wyniki pozytywnie zaskoczyły. Spółka odnotowała ponad 1,2 mln zł przychodów netto ze sprzedaży. To znacznie lepszy wynik w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku, kiedy firma miała zaledwie 0,4 mln zł. Znacząco wzrósł także zysk netto, z niespełna 0,01 mln zł przed rokiem do kwoty blisko 0,4 mln zł w drugim kwartale bieżącego roku. Dwie kluczowe gry spółki to seria „Vampire: The Masquerade” oraz „Serial Cleaner”, który dzięki umowie z Sony Pictures Television ma doczekać się serialu.

  • Draw Distance poprawia wyniki w II kwartale
  • Poziom 2 zł zatrzyma spadki?

Gra została pobrana już ponad 1 mln razy, a niedawno została zapowiedziana produkcja drugiej części. Debiut planowany jest na przyszły rok. Budżet gry ma sięgać nawet 2 mln zł. W drugim kwartale spółka podpisała także stosowną umowę aby jedna z jej gier trafiła na rynek japoński. Sukcesem drugiego kwartału było także wypuszczenie gry „Vampire: The Masquerade – Shadows of New York” (samodzielny dodatek).

Te artykuły również Cię zainteresują
Reakcja popytu przy 2 zł

Jego premiera planowana jest na przełomie sierpnia i września na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. Obecnie znajduje się w fazie certyfikacji na konsolach (przeszła już testy na PS4), a po ich zakończeniu Spółka poda datę premiery oraz cenę. Na wykresie mamy próbę wyhamowania spadków przy 2 zł. Jest to ciekawy poziom na kolejne podbicie notowań, tym bardziej, że zbliża się premiera wspomnianego dodatku.

draw distance


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here