Naga Markets

Draw Distance z prestiżową nagrodą CEEGAVampire: The Masquerade – Coteries of New York – autorska produkcja Draw Distance stworzona na licencji Paradox Interactive – zwyciężyła w tegorocznej edycji konkursu Central & Eastern European Game Awards w kategorii Best Narrative. Wśród tytułów nominowanych do nagrody były także Interrogation: You will be deceived – studia Critique Gaming, Ministry Of Broadcast z portfolio Ministry of Broadcast Studio oraz Someday You’ ll Return autorstwa CBE Software.

Draw Distance ze swoją produkcją zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Best Narrative

– Niezmiernie nam miło, że gra Vampire: The Masquerade – Coteries of New York zwyciężyła w tegorocznej edycji Central & Eastern European Game Awards. CEEGA to inicjatywa mająca na celu wyróżnienie i promocję najlepszych gier wideo z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, który stanowi istotną część globalnego przemysłu gier. Vampire: The Masquerade – Coteries of New została doceniona przez jurorów za oryginalną narrację, która stanowi bardzo mocny atut gry. Mamy nadzieję, że to wyróżnienie przełoży się na jeszcze większe zainteresowanie naszym tytułem – mówi Michał Mielcarek, prezes zarządu Draw Distance.Coteries of New York stanęła w szranki z trzema innymi grami, o zwycięstwo w kategorii Best Narrative walczyły także Interrogation: You will be deceived, Ministry Of Broadcast oraz Someday You’ ll Return.

Koterie zadebiutowały w grudniu 2019 roku, najpierw na PC, a w kolejnych miesiącach także na wszystkich dostępnych konsolach. W dniu premiery w sklepie Steam gra zdobyła siódme miejsce na liście globalnych bestsellerów i w kilka dni odzyskała wszystkie koszty zainwestowane w jej produkcję oraz marketing – dodaje Michał Mielcarek.

Fabuła Coteries of New York rozgrywa się w popularnym świecie Vampire: The Masquerade 5th Edition. Gracz wciela się w rolę jednego z trzech wampirów i podejmuje walkę o władzę w Nowym Yorku. Jego wybory i ruchy decydują o przebiegu akcji i zakończeniu gry. Coteries of New York dostępna jest w wersjach na PC, Mac, Linux, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here