Naga Markets

Draw Distance: Premiera 'Serial Cleaners' w Europie na Nintendo Switch - 6 październikaWarszawa, 20.09.2022 (ISBnews) – Gra “Serial Cleaners” będzie miała premierę w wersji na Nintendo Switch w Europie 6 października, podał Draw Distance. Spółka podtrzymała, że gra będzie miała premierę 22 września br. na platformach Steam, Epic, GOG, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i Nintendo Switch, choć dodała, że wyjątki będą dotyczyły Japonii i Korei Południowej.

Premiera Gry na PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch w Japonii będzie miała miejsce po oficjalnej premierze gry, w terminie ustalonym z lokalnym dystrybutorem” – podano także w komunikacie.Jednocześnie spółka informuje, że w Korei Południowej zamiast na platformie Steam gra ukaże się na platformie Stove, stanowiącej lokalny odpowiednik Steam.

W czerwcu spółka podała, że wydawca ustalił datę premiery gry “Serial Cleaners” na 22 września 2022 r. Jak wówczas informowano, w dniu premiery gra ukaże się na następujących platformach: PC Windows (w tym: Steam, Epic Game Store, GOG.com), PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Jak podawała wcześniej spółka, akcja gry zostanie osadzona w Nowym Jorku lat 90. XX wieku. Gra ma łączyć w sobie elementy skradanki, szybkiej akcji i multiwątkowej historii mafii. Gracze wcielą się w profesjonalnych czyścicieli miejsc zbrodni.

Draw Distance (poprzednio iFun4all) to niezależny producent gier wideo z Krakowa, specjalizujący się w produkcji multiplatformowych tytułów z gatunku action-adventure. Spółka powstała w 2009 roku i jest notowana na NewConnect. Największym akcjonariuszem jest grupa kapitałowa Bloober Team.

(ISBnews)

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here