Naga MarketsAutorska produkcja Draw Distance już niedługo będzie dostępna w znanej usłudze abonamentowej popularnego pakietu gier komputerowych – Humble Choice. To efekt podpisanego przez krakowskie studio kontraktu z platformą Humble Bundle. Dostęp do gier w ramach oferty mają użytkownicy serwisu, którzy opłacają miesięczny abonament.

Draw Distance: autorska gra już niedługo będzie dostępna na Humble Choice

– Humble Choice to jedna z najpopularniejszych gamingowych usług abonamentowych na świecie. Współpraca z właścicielem platformy – Humble Bundle – to dla nas doskonała okazja dotarcia do jeszcze większej liczby odbiorców. Tym bardziej cieszy nas fakt, że nasz kolejny autorski tytuł będzie dostępny w abonamencie Humble Choice. Obecnie nie zdradzamy jeszcze o którą grę chodzi i w jakim terminie będzie dostępna, ale na pewno wielu graczy już się domyśla – informuje Michał Mielcarek, prezes zarządu Draw Distance.

Te artykuły również Cię zainteresują
W okresie 4 września-2 października na platformie Humble Choice gracze mogli nabyć w ramach abonamentu Vampire: The Masquerade – Coteries of New York z portfolio produkcyjnego Draw Distance. Z tego tytułu spółka otrzymała jednorazowe wynagrodzenie.

– Zawarcie tej umowy miało widoczny wpływ na wyniki finansowe Draw Distance za trzeci kwartał 2020. Co ważne, dzięki popularności serwisu Humble Bundle i abonamentu Humble Choice udział gry w abonamencie przyczynił się do wzrostu jej popularności i widoczności – aktualnie liczba użytkowników Coteries of New York w samym serwisie Steam przekroczyła 200 tysięcy – komentuje Michał Mielcarek.

W listopadzie Draw Distance opublikowało wyniki za trzeci kwartał br. Od lipca do września spółka wypracowała ponad 0,45 mln zł zysku netto. W tym czasie przychody netto ze sprzedaży wyniosły 1,7 mln zł i były prawie trzykrotnie wyższe w porównaniu do trzeciego kwartału ubiegłego roku. Narastająco, przychody netto spółki przekroczyły 3,5 mln zł i były dwa razy lepsze w porównaniu do analogicznego okresu 2019.

W trzecim kwartale zespół Draw Distance koncentrował się na działaniach produkcyjnych związanych z dwoma nowymi tytułami – Vampire: The Masquerade – Shadows of New York oraz Serial Cleaners. Pierwszy z nich należy do gatunku visual novel. Gra została osadzona w bogatym uniwersum Vampire: The Masquerade i jest samodzielnym dodatkiem, który pozwala graczom wcielić się w nową protagonistkę i spojrzeć na wydarzenia fabularne zaprezentowane w podstawowej wersji gry z zupełnie nowej perspektywy. Premiery tytułu odbyła się 10 września na platformach PC (Windows, Linux), Mac, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

W czerwcu Draw Distance ogłosiło kontynuację swojej najpopularniejszej produkcji – Serial Cleaner. Pierwsza część trafiła do ponad miliona graczy na wszystkich platformach. – Obecnie pracujemy nad grywalną wersją demonstracyjną, którą jeszcze w tym roku chcemy zaprezentować platform-holderom, wydawcom oraz sklepom. Na podstawie dema przygotujemy także pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę – zapowiada Michał Mielcarek.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBitBay ostrzega: ktoś się pod nas podszywa
Następny artykułPrzychody Asbisu wzrosły wstępnie o ok. 12% r/r do ok. 221 mln USD
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here