Naga MarketsCI Games [CIG], Columbus Energy [CLC] – Gorące spółki dniaPodczas poniedziałkowej sesji silnie zyskiwały akcje kilku producentów gier. Wśród nich znalazł się Draw Distance z dwucyfrowym wynikiem. Bezpośrednim powodem zwyżki była informacja o tym, że spółka podpisała umowę z Sony Pictures Television na udzielenie amerykańskiemu producentowi na wyłączność prawa opcji do nabycia autorskich praw majątkowych swojej najpopularniejszej gry „Serial Cleaner”. Sony planuje stworzyć na podstawie tej gry serial animowany.

  • Draw Distance podpisał umowę z Sony na wydanie serialu opartego o grę spółki
  • Red Dev Studio podało datę premiery nowej gry

Warto dodać, że gra miała trafić na ekrany już wcześniej, jednak z tamtej współpracy niewiele wyszło. Teraz spółka dużo wyżej ocenia szanse na sukces projektu. Umowa zakłada, że wszelkie prawa do samej gry nadal pozostaną przy spółce. Jakiś czas temu firma zapowiedziała także wydanie drugiej części popularnej gry. Ma ona trafić na konsole i komputery PC w 2021 roku.

Draw Distance – szykuje się próba wybicia

Na wykresie po mocnym cofnięciu mamy szybki powrót do wzrostów. Wydaje się więc, że dość wysoko można oceniać szanse wybicia szczytu przy 3,25 zł. Wtedy jedynym celem stałyby się historyczne maksima przy niemal 4 zł.

draw distance

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Red Dev Studio z dużą korektą

Równie mocne otwarcie poniedziałkowej sesji widzieliśmy na akcjach producenta gier Red Dev Studio. Tu jednak zwyżka nie zmieniła szerszego układu, który nadal wskazuje na okres korekcyjny. Wczoraj spółka poinformowała, że gra “Drill Deal: Borehole Alpha” zadebiutuje 10 sierpnia na PC. “Szykujemy dla graczy sporo niespodzianek i wyzwań. Do rozgrywki wprowadziliśmy zdarzenia losowe takie jak np. nagły sztorm, protesty ekologów, pojawią się także piraci. Dodatkowo wiele dostępnych elementów gry pozwoli na wprowadzenie kilku scenariuszy rozgrywki, z których każdy stawia przed graczem inne cele do zrealizowania” – podano w komunikacie.

red dev studio

Studio zaimplementowało zaawansowaną mechanikę gry – budowę i rozbudowę budynków, drzewka technologii i rozwoju, zakupy sprzętu i żywności, zatrudnianie załogi czy zarabianie pieniędzy na sprzedaży i kontraktach. Spółka pracuje jednocześnie nad wysokobudżetowym projektem “Lovecraft Tales”, którego premiera planowana jest na drugi kwartał 2021 roku.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here