Naga MarketsDraw Distance [DDI], Hubstyle [HUB] – Gorące spółki dniaPodczas poniedziałkowej sesji producent gier komputerowych, spółka Draw Distance, poinformowała że jej najnowsze dzieło „Vampire: The Masquerade – Shadows of New York” zostało bardzo dobrze przyjęte na rynku, otrzymując liczne pozytywne opinie (na portalu Steam 78% opinii jest pozytywnych). Ponadto, sprzedaż gry w pierwszym tygodniu od premiery przekroczyła poziom 10 tysięcy egzemplarzy. Takie wyniki sprzedażowe oznaczają, że przychody pokryły już połowę kosztów zainwestowanych w produkcję oraz marketing.

  • Dobra sprzedaż nowej gry Draw Distance
  • Kurs blisko czytelnego wsparcia
  • Hubstyle chce wejść w branżę gier komputerowych

Sprzedaż już teraz osiągnęła planowany cel na koniec września. Spółka spodziewa się całkowitego zwrotu z inwestycji do końca ostatniego kwartału. Warto dodać, że jest to dodatek do wcześniejszej produkcji „Coteries of New York”, która podobnie jak cała seria „Vampire: The Masquerade” osiągnęła rynkowy sukces.

Draw Distance blisko kluczowego wsparcia

W sprzedaży z pewnością pomaga promocja na portalu Comic Book Review, gdzie dwukrotnie zachwalano nową grę. Portal odwiedza około 37 mln osób miesięcznie. Na wykresie cena nadal spada i ruch ten wpisuje się w gorszy okres na szerokim rynku. Kluczowe wsparcie mamy w rejonie 1,75 zł.

draw distance

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Hubstyle wejdzie w gaming

Działająca m.in. w branży odzieżowej spółka Hubstyle, poinformowała wczoraj, że zamierza sprzedać swoje aktywa odzieżowe czyli m.in. firmy Sugarfree oraz New Fashion Brand i w tej sprawie podjęła już negocjacje. Po sprzedaży, spółka zmieni profil działalności i zajmie się produkcją gier komputerowych. Hubstyle planuje przejąć 3R Studio Mobile z Grupy PlayWay i w ten sposób wejść do branży. Oczywiście takie plany spotkały się z ogromnymi wzrostami w ostatnich dniach, co jest typowym zachowaniem na naszym parkiecie, kiedy dany podmiot ogłasza wejście o branży gier lub fotowoltaiki.

hubstyle

Warto jednak pamiętać, że nie wszyscy producenci gier odnoszą sukcesy, a ewentualne połączenie z 3R Studio Mobile nie jeszcze przesądzone. Po za tym, w komunikatach można przeczytać, że będzie się to wiązało z podwyższeniem kapitału zakładowego polegającym na emisji nowych akcji. Na razie kurs pionowym ruchem odbił z poziomów groszowych do okolic 1,40 zł.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here