Naga MarketsVampire: The Masquerade – Coteries of New York, najnowsza produkcja notowanego na
NewConnect producenta gier wideo – Draw Distance – już wkrótce zadebiutuje na japońskim rynku. Spółka podpisała właśnie umowę z firmą DMM – czołowym wydawcą w Japonii, współpracującym blisko z właścicielem licencji Vampire: The Masquarade – Paradox Interactive. W ramach współpracy DMM będzie odpowiedzialne za wydanie, dystrybucję, lokalizację i marketing Coteries of New York. Data premiery gry w nowej wersji nie jest jeszcze znana.

  • Prezes zarządu Draw Distance S.A. – Michał Mielcarek opowiada o tym, czego się spodziewa po premierze gry na konsolę Xbox One
  • Choć najnowsza odsłona z serii “Vampire: The Masquerade – Coteries of New York” nie ma jeszcze oficjalnych danych ze sprzedaży, to twórcy gry zapewniają, że są bardzo zadowoleni z dynamiki
  • Jednoocześnie spółka nawiązała współprace z DMM i zamierza podbić rynek w Kraju Kwitnącej Wiśni, tłumacząc grę na język japoński.

Te artykuły również Cię zainteresują
Vampire The Masquerade – Coteries of New York już wkrótce dostępny na japońskim rynku

Z satysfakcją informujemy, że podpisaliśmy umowę z czołowym wydawcą z Japonii – firmą DMM. W jej ramach nowy partner biznesowy zajmie się przygotowaniem Vampire: The Masquerade – Coteries of New York do dystrybucji w wersji Switch (digital), PS4 (digital i physical) oraz PC (digital przez należący do nich kanał dystrybucji). Dodatkowo wprowadzi grę na japońskie oddziały Nintendo eShop i PS Store oraz zapewni jej ekspozycję w mediach. DMM zajmie się także przygotowaniem japońskiej wersji językowej. Warto podkreślić, że warunki finansowe płynące z umowy są dla nas bardzo satysfakcjonujące – informuje Michał Mielcarek, prezes Draw Distance.

DMM współpracuje blisko z właścicielem licencji Vampire: The Masquerade – Paradox  Interactive.

Coteries of New York jest dostępna na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej i
Południowej na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One. – Jesteśmy zadowoleni z informacji dotyczących sprzedaży Coteries of New York na Switchu i PC. Czekamy na dane sprzedażowe od PlayStation oraz platformy Microsoftu. Wersja na komputery stacjonarne zwróciła nam wszystkie koszty produkcji i marketingu w kilka dni po premierze. Analizując dynamikę zakupu gry na konsole, widzimy że powinniśmy bardzo szybko pokryć wszystkie koszty związane także z przygotowaniem tych wersji – dodaje Michał Mielcarek.

Zobacz również: Draw Distance zatrzymany przy oporze 1,30 zł

Chodzi o środki, które pokryją w całości wprowadzone do gry poprawki oraz dodatkową zawartości oraz kwotę drugiej transzy zakupu licencji od Paradox Interactive.

Spółka w najbliższym czasie rozpocznie prace nad tłumaczeniami tytułu, aby udostępnić grę w nowych wersjach językowych. Coteries of New York jest dostępna na platformach PC i Mac w wielu sklepach (m.in. Steam, GOG, GreenManGaming, Last Best Offer, Direct2Drive, GamesPlanet, Fanatical, IndieGala, Humble Store). Można ją także kupić na Nintendo eShop, PS Store oraz Xbox Marketplace.

Data premiery Coteries of New York na rynku japońskim nie jest jeszcze znana.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here