Naga Markets

Drago wydało major update do gry 'Gas Station Simulator' na SteamWarszawa, 19.09.2022 (ISBnews) – Drago entertainment wydało w sobotę główną aktualizację (major update) do gry “Gas Station Simulator” na platformie Steam, podała spółka.

“17 września 2022 roku o godzinie 14:00 na platformie Steam pojawił się główna aktualizacja (major update) do gry ‘Gas Station Simulator’. Głównym celem aktualizacji jest stabilność, a zwłaszcza wydajność procesora, jak również zawiera ona również kilka nowych i oczekiwanych przez graczy funkcji i ulepszeń rozgrywki” – czytamy w komunikacie.W celu lepszej optymalizacji w ramach major update zaktualizowana została wersja silnika gry, a także dokonane zostały zmiany w sztucznej inteligencji, podano także.

“‘Gas Station Simulator’ został poprawiony pod względem wydajności i płynności rozgrywki, zawiera wiele ulepszeń w odpowiedzi na opinie graczy, a także został wzbogacony m. in. o nowe postacie, obiekty i poziomy popularności” – czytamy dalej.

Według spółki wydanie tak dużej aktualizacji przełoży się na liczbę użytkowników w grze (tzw. peak graczy), a co za tym idzie, będzie miało to wpływ na przychody ze sprzedaży gry oraz możliwość sprawniejszego wydawania kolejnych uzupełnień, płatnych i bezpłatnych dodatków (DLC). Dalsza monetyzacja “Gas Station Simulator” jest istotnym czynnikiem mającym wpływ na wyniki finansowe Drago entertainment, podsumowano.

Globalna premiera tytułu w sklepie Steam odbyła się 15 września 2021 r. Budżet produkcyjny zwrócił się jej twórcom w 90 minut od premiery.

Drago entertainment powstało w 1998 roku w Krakowie. W 2018 roku do zespołu dołączyli Aleksy Uchański, Maciej Miąsik, Jakub Trzebiński i Mateusz Wcześniak. Wtedy też firma podjęła decyzję o przyjęciu nowej strategii i skoncentrowaniu się na produkcji własnych gier. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w kwietniu 2021 r.

(ISBnews)

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here