Naga MarketsDrago: Sprzedaż 'Gas Station Simulator' ok. 300 tys. sztuk, cel na br.: 600 tys.Warszawa, 19.10.2021 (ISBnews) – Sprzedaż gry “Gas Station Simulator” sięgnęła do dziś ok. 300 tys. sztuk, podało Drago entertainment. Spółka liczy na sprzedaż ok. 600 tys. sztuk do końca tego roku.

“Gra ‘Gas Station Simulator’, która miała swoją premierę na platformie Steam w dniu 15 września 2021 r. o godzinie 19:00 sprzedała się do dnia 19 października w ilości ok. 300 000 sztuk. Na dzień sporządzenia raportu bieżącego gra uzyskała 5 918 recenzji na platformie Steam z czego 84% jest pozytywne” – czytamy w komunikacie.“Sprzedaż ‘Gas Station Simulator’ jest dla nas więcej niż zadowalająca. Obecnie naszą grę zakupiło już około 300 tys. użytkowników, co wpływa bardzo pozytywnie na monetyzację gry. Jednocześnie, biorąc pod uwagę dotychczasową średnią sprzedaż, wsparcie promocji na platformie Steam oraz zainteresowanie grą zarówno ze strony inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, szacujemy że wolumen sprzedaży na koniec 2021 roku uzyska wysoki poziom, ok. 600 tys. sztuk. Wszystko wskazuje na to, że uda nam się osiągnąć ten cel. Produkcja od samego początku zbiera wysokie oceny graczy, i utrzymuje się na poziomie 84% bardzo pozytywnych recenzji. Wpływa to także na wishlistę projektu, która obecnie liczy ponad 300 tys. zapisów” – skomentowała prezes Joanna Tynor, cytowana w komunikacie.

Spółka ma w planach na najbliższe miesiące wydanie pierwszego bezpłatnego dodatku do gry. Aktualnie pracuje nad optymalizacją projektu, dodała prezes.

Drago entertainment powstało w 1998 roku w Krakowie. W 2018 roku do zespołu dołączyli Aleksy Uchański, Maciej Miąsik, Jakub Trzebiński i Mateusz Wcześniak. Wtedy też firma podjęła decyzję o przyjęciu nowej strategii i skoncentrowaniu się na produkcji własnych gier. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w kwietniu 2021 r.

(ISBnews)Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here