Naga MarketsDRAGO Entertainment z kolejnym sukcesem na platformie SteamWinter Survival Simulator to kolejny już projekt od DRAGO Entertainment – krakowskiego producenta gier wideo, który znalazł się na TOP Wishlist platformy Steam. To efekt m.in. dużego zainteresowania graczy udostępnionym przez spółkę pokazem dema gry w ramach trwającej Zimowej Edycji Festiwalu Steam. Projekt typu survival powstający we współpracy z  Markiem Kamińskim umożliwia graczom wyczerpującą wędrówkę po parku stanowym w USA wśród wzgórz Mount Washington. Symulator przetrwania pojawi się na rynku w 2021 roku.

DRAGO entertainment liczy na sukces swojej gry

– Pierwszy teaser gry zaprezentowaliśmy we wrześniu minionego roku. Awans tytułu do listy najbardziej oczekiwanych gier platformy Steam to świadectwo tego, że nasz pomysł na projekt inspirowany wyprawami Marka Kamińskiego – zdobywcy obu biegunów Ziemi – był trafiony. To także zasługa dużego zainteresowania graczy wersją demo gry, którą udostępniliśmy 3 lutego na Festiwalu Steam. W ramach wydarzenia zaprezentowaliśmy też nowy gameplay trailer tytułu. Zachęcamy do jego obejrzenia na naszym kanale YouTube – mówi Lucjan Mikociak, Studio Head DRAGO entertainment.

Te artykuły również Cię zainteresują
W Winter Survival Simulator gracz będzie wędrował po parku stanowym w USA wśród wzgórz Mount Washington. Niespodziewanie jednak jego wyprawa przeobrazi się w pełną grozy i niepewności walkę o przetrwanie. W czasie rozgrywki będzie można doświadczyć zimna, pragnienia, głodu i skrajnego wyczerpania. Do zadań gracza będzie należało roztapianie śniegu, polowanie, rozpalanie ognia, budowanie schronienia czy wspinanie po stromych urwiskach skalnych. Projekt Winter Survival Simulator, podobnie jak Red Frost – kolejny survival od DRAGO entertainment – jest wzbogacony o system dynamicznej zmiany pogody.

Chcieliśmy przekazać realizm sytuacji, które mogą spotkać nas podczas wyprawy górskiej. System zmiany pogody jest idealnym dopełnieniem całości rozgrywki, w której gracze mogą również doświadczyć między innymi nagłych ataków niedźwiedzi czy wilków. Do tego gracz będzie zdany tylko na siebie, nie będzie posiadał specjalistycznego sprzętu, co także utrudni mu rozgrywkę – komentuje Lucjan Mikociak.

Premiera tytułu zaplanowana została na 2021 rok. Wydawcą gry jest notowane na NewConnect Movie Games.

W styczniu br. DRAGO entertainment złożyło do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie Dokument Informacyjny. Proces ten poprzedza planowany na I połowę tego roku debiut spółki na NewConnect.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs ropy | notowania giełdowe lotos | akcje biomed | pkn orlen gpw | bitcoin cash prognozy |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here