Naga Markets

DRAGO entertainment: Food Truck Simulator zadebiutuje już dzisiaj. Premiera o 19:00Dzisiaj, 14 września, o godz.19,swoją premierę na PC ma Food Truck Simulator. Za powstanie gry odpowiada zespół notowanej na NewConnect spółki DRAGO entertainment. Dzień debiutu przypada na pierwszą rocznicę premiery Gas Station Simulator – autorskiej produkcji Studia, która była jedną z najlepiej sprzedających się gier platformy Steam roku 2021. Na monetyzację produktu wpływa jego regularne rozwijanie o różnego rodzaju dodatki. Najnowszym bezpłatnym DLC jest Gas Station Simulator: Party Time. Urodzinowy dodatek, zaledwie po 9 dniach od jego ogłoszenia,trafił na Global TOP Wishlist platformy Steam. Już jutro, 15 września, spółka ujawni datę premiery oraz zawartość karty Steam dodatku.

DRAGO entertainment szykuje się do premiery

– Dzisiejszy debiut Food Truck Simulator to jedno z kluczowych założeń naszej strategii na lata 2021 – 2023.Premiera gry przypada w pierwszą rocznicę naszego flagowego projektu Gas Station Simulator, który15 września 2021 roku ,,skradłserca‘‘międzynarodowej społeczności graczy. Pomimo tego, że oba tytuły dość mocno się od siebie różnią, ufam że fani gier symulacyjnych równie entuzjastycznie przyjmą naszą najnowszą propozycję. – mówi Joanna Tynor, Prezes Zarządu DRAGO entertainment SA.– Przez ostatnie miesiące ciężko pracowaliśmy nad tym by gra, która dziś trafia na globalny rynek gier PC, była możliwie jak najbardziej dopracowana. Jesteśmy bardzo podekscytowani tą chwilą, ale równie mocno towarzyszy nam stres. GSS‘ em postawiliśmy sobie poprzeczkę wysoko, jednak nie ścigamy się sami ze sobą, chodzi o to by gracz czerpał przyjemność kiedy rozgrywa nasze tytuły – to jest dla nas priorytetem– dodaje Joanna Tynor.

Rozgrywka Food Truck Simulator rozpoczyna się od przejęcia po ojcu ,,restauracji na kółkach’’. Podczas zabawy gracz ma za zadanie w pierwszej kolejnosci wyremontować i wyposażyć foodtrucka, następnie tworzyć menu, gotować i obsługiwać klientów w całym mieście. Kluczowym celem est zdobycie rynku i rozwój gastronomicznego biznesu.

– Wishlista Food Truck Simulator od samego początku budowała się w zadowalającym tempie, a feedback graczy, youtuberów i streamerów był nie tylko rzeczowy, ale i bardzo pozytywny. Jednak jak to zainteresowanie docelowo przełoży się na sprzedaż, okaże się dopiero po pierwszych tygodniach po premierze. – komentuje Lucjan Miokociak, szef i współzałożyciel DRAGO entertainment SA.

Wydawcą PC-towej wersji gry na rodzimym rynku jest notowana na NewConnect spółka Movie Games. Natomiast, zgodnie z ostatnio przekazywanymi informacjami, rolę wydawcy tytułu na zagranicznym rynku chińskim pełni firma HeartBeat Interactive Entertainment Ltd. z siedzibą w Fujian.

To nie jedyne zlecenie od spółki DRAGO entertainment, przy którym chiński partner pełni rolę wydawcy jej autorskich produkcji. HeartBeat Interactive Entertainment Ltd. odpowiadało za bardzo ,,ciepłe’’ przyjęcie wśród chińskich graczy flagowej produkcji studia: Gas Station Simulator.

Teraz przyszedł czas na Winter Survival.Globalna premiera tytułu inspirowanego wyprawami znanego survivalisty – Marka Kamińskiego – już 27 października (wersja Early Access).

XTB

Zarząd DRAGO entertainment liczy, że konsekwentnie realizowana strategia rozwoju portfolio produkcyjnego spółki pozytywnie wpłynie na dalszy wzrost jej wyników finansowych.


Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: sp 500 notowania | orlen cena akcji | akcje gpw | akcje gpw | kurs jena prognozy | akcje spółek giełdowych | kurs rubla kantor |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułCyfrowy Polsat wyceniany na 21,60 zł. Kurs na minimach z 2020 i 2013 roku – zapiski giełdowego spekulanta
Następny artykułKurs złotego ponownie w odwrocie. Silny dolar spowodował globalną wyprzedaż
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here