Naga MarketsMiner’s Hell wzbogaca portfolio produkcyjne DRAGO entertainment. Od dziś na platformie Steam dostępna jest karta gry oraz teaser zapowiadający produkcję łączącą elementy survivalu z symulatorem. Premiera gry, której akcja dzieje się w kopalni, zaplanowana jest na drugą połowę 2021 roku.

  • Wydawcą tytułu jest Movie Games. Jednocześnie DRAGO entertainment pracuje nad dwoma innymi produkcjami o tematyce przetrwania: Red Frost oraz Winter Survival Simulator.
  • Dziś z sukcesem zakończyła się kampania crowdinvestingowa DRAGO entertainment, z której spółka pozyskała od inwestorów 2 mln zł.
  • Jeszcze w tym roku producent gier planuje złożenie wniosku o wprowadzenie do obrotu akcji spółki na rynku NewConnect. 

DRAGO entertainment prezentuje nowy tytuł

– Konsekwentnie zwiększamy nasze portfolio produkcyjne tytułami o ciekawej i ,,mocnej’’ fabule. Miło mi poinformować, że od dziś na platformie Steam dostępna jest zapowiedź Miner’s Hell. To emocjonujący symulator z elementami survivalu. Rozgrywka przenosi nas do realiów pracy w kopalni, w której doszło do niebezpiecznego wybuchu. Premierę produkcji planujemy na drugą połowę 2021 roku. Nie wykluczamy także wcześniejszego wydania darmowego demo gry. – informuje Joanna Tynor, prezes DRAGO entertainment.

– Warto wspomnieć, że to jeszcze nie ostatnia zapowiedź, którą chcemy pokazać w tym roku – dodaje Joanna Tynor.

W Miner’s Hell gracz wciela się w rolę górnika kopalni po tym, jak miał miejsce niebezpieczny i poważny wypadek. Wybuch powoduje odcięcie od świata zewnętrznego i rozpoczyna walkę o przetrwanie w oczekiwaniu na ratunek lub próbę samodzielnego wydostania się. Tytuł zawierać będzie opcję retrospekcji, która sprowadzi gracza z powrotem do momentu, w którym możliwe będzie znalezienie innego rozwiązania. Dzięki temu gracz ma możliwość skupienia się na radzeniu sobie z zagrożeniami, zamiast na ciągłej ucieczce. – W Miner’s Hell gracz zmierzy się nie tylko z niebezpieczeństwami współczesnego górnictwa, ale także z tymi, z którymi musieli zmagać się górnicy sprzed wieków – komentuje prezes DRAGO entertainment.

Rolę wydawcy Miner’s Hell pełni spółka Movie Games.

– Chcemy, aby nasze produkcje wyróżniały się na tle standardowych gier wideo. Dlatego też Miner’s Hell to już trzeci projekt naszego autorstwa opowiadający historię próby przetrwania. Do tej pory zapowiedzieliśmy już średniobudżetową grę FPS/ survival Red Frost oraz Winter Survival Simulator. Ostatni tytuł, inspirowany podróżami Marka Kamińskiego, ogłosiliśmy zaledwie dwa tygodnie temu – mówi Lucjan Mikociak, szef studia DRAGO entertainment. Gry dostępne będą na rynku w 2021 roku.

Dziś spółka z sukcesem zakończyła II transzę emisji akcji. Łącznie w dwóch transzach DRAGO entertainment pozyskało 2 mln zł. Głównym celem emisji producenta gier wideo było rozpoczęcie prac nad trzema nowymi projektami, w tym aktualnie zapowiedzianym Miner’s Hell oraz Winter Survival Simulator, jak również wsparcie marketingowe produkcji zapowiedzianych w 2019 roku, tj.: Red Frost, Gas Station Simulator, Food Truck Simulator i Airport Contraband.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBitcoin i Ether w korekcie to okazja do zakupów, twierdzi znany trader
Następny artykułPolska gospodarka: nieco lepsze perspektywy koniunktury
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here