Naga MarketsDRAGO entertainment i Road Studio planują wspólny projektSpółki z rodziny Movie Games – DRAGO entertainment oraz Road Studio – podpisały list intencyjny o współpracy. Producenci gier wideo prowadzą rozmowy dotyczące realizacji wspólnego projektu o tematyce podróżniczo-motoryzacyjnej. W styczniu br. krakowskie studio złożyło do GPW Dokument Informacyjny Spółki. DRAGO entertainment liczy na debiut w Alternatywnym Systemie Obrotu NewConnect w I półroczu 2021 roku.

DRAGO entertainment oraz Road Studio planują stworzyć własny projekt

–   Rozpoczęliśmy rozmowy z Road Studio dotyczące połączenia naszych doświadczeń i stworzenia na ich bazie ciekawego projektu o tematyce podróżniczo-motoryzacyjnej. Pomysłów mamy wiele i wspólnie dyskutujemy o tym co możemy zaoferować graczom. Być może będzie to emocjonująca wyprawa motocyklem wśród ciekawych tras. Warto podkreślić, że Road Studio zajmuje się produkcją gier o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata, co w kontekście naszych planów daje nam dużą przewagę na konkurencyjnym rynku – mówi Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment.  

Te artykuły również Cię zainteresują
Road Studio jest na ostatnim etapie prac nad Alaskan Truck Simulator. Trwają również zaawansowane prace nad American Motorcycle Simulator. Pierwszy pozwoli graczom wcielić się w kierowcę tira przemierzającego dzikie i niebezpieczne tereny Alaski. American Motorcycle Simulator umożliwi wskoczenie na motocykl i przemierzenie legendarnej „Route 66”, na której czekać będzie wiele wyzwań, przeciwności, oraz rozmaitych przygód.

DRAGO entertainment to bardzo doświadczony zespół, który w wielu produkcjach porusza kwestie podróży. Negocjujemy warunki współpracy przy jednym z naszych symulatorów drogi. Liczymy na to, że rozmowy zakończą się pomyślnie, dzięki czemu będziemy mogli wykorzystać doświadczenie zespołu DRAGO entertainment w celu stworzenia świetnej produkcji zabierającej gracza w zupełnie inny wymiar podróży – mówi Maciej Nowak, prezes zarządu Road Studio.

 Pod koniec ubiegłego roku DRAGO entertainment zapowiedziało Winter Survival Simulator, projekt który aktualnie znajduje się na TOP wishlist platformy Steam. Gracze mieli możliwość pobrania wersji demo tego tytułu podczas tegorocznej Zimowej Edycji Festiwalu Steam. Projekt powstaje przy współpracy ze znanym podróżnikiem Markiem Kamińskim. Akcja gry rozegra się w górach Mount Washington w USA. Niewinna z pozoru wyprawa, przerodzi się jednak w pełną grozy i niepewności walkę o przetrwanie. W czasie rozgrywki bohater doświadczy skrajnego wyczerpania, co będzie skutkiem panującego siarczystego mrozu, pragnienia a także głodu. Zadaniem gracza, który do dyspozycji będzie miał jedynie mapę i kompas, będzie roztapianie śniegu, polowanie, budowanie schronienia i wspinanie po urwiskach skalnych, a to wszystko przy zmiennych i zaskakujących okolicznościach przyrody.

DRAGO entertainment oraz Road Studio jeszcze w tym roku chcą dołączyć do grona spółek publicznych notowanych w alternatywnym systemie obrotu NewConnect.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: prognozy dla dolara | btc | internetowy kurs funta | bankomat blik | bitcoin przewidywania |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here