Naga MarketsDRAGO entertainment : gra Gas Station Simulator bije kolejne rekordy!Gra Gas Station Simulator znalazła się wśród najlepiej sprzedających się produkcji tego roku. Tytuł w niespełna dwa tygodnie od premiery osiągnął sprzedaż na poziomie 200 tys. egzemplarzy. Aktualnie gra uzyskała 3944 recenzji na platformie Steam, z czego 83 proc. opinii jest bardzo pozytywnych.Producentem Gas Station Simulator jest notowane na NewConnect DRAGO entertainment, rolę wydawcy pełni Movie Games – jeden z kluczowych udziałowców spółki. Aktualna wycena DRAGO entertainment wynosi ponad 100 mln zł.

DRAGO entertainment: sprzedaż gry w niespełna dwa tygodnie od premiery wyniosła 200 tys. egz.

– Gas Station Simulator nie przestaje nas pozytywnie zaskakiwać. Obecnie gra osiąga kolejny próg sprzedażowy, notując 200 tys. sztuk w zaledwie dwanaście dni od premiery. Ogromnie cieszymy się, że nasze zaangażowanie w projekt i koncepcja gry, zostały docenione przez graczy. Tak duże zainteresowanie tytułem daje nam olbrzymią satysfakcję i jeszcze większą motywację do prac nad naszymi pozostałymi projektami. Liczymy, że nasze kolejne pomysły również spodobają się odbiorcom z całego świata– mówi Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment.Najnowsza gra z portfolio DRAGO entertainment zadebiutowała na PC 15 września br. Gas Station Simulator od samego początku wzbudzało zainteresowanie zarówno graczy, jak i YouTuber’ów z wielomilionowymi zasięgami. Mowa m.in. oMarkiplier (30mln) , czy oCMz (5,83mln).Gas Station Simulator znalazł się na łamach takich portali jak: Kotaku, PCGamer, czy też IGN.

W pierwszej dobie od premiery projekt uplasował się na 1. pozycji na Global Top Sellers oraz na 1. miejscu w zestawieniu New and Trending i Top Sellers.Wraz ze wzrostem zainteresowania, w zaledwie pięć dni od premiery, gra pobiła wyniki sprzedaży takich popularnych tytułów jak: Drug Dealer Simulator od studia Movie Games, a także kilku popularnych tytułów z grupy PlayWay: Mr. Prepper oraz The Tenants.

Budżet produkcyjny Gas Station Simulator o wartości około 0,45 mln zł zwrócił się w pełni w ciągu pierwszej 1,5 godz. od wydania. W 2022 roku spółka planuje wydać tytuł na konsolePlaystation, Xbox oraz Nintendo Switch.

Mechanika Gas Station Simulator obejmuje rozbudowę i odnawianie zniszczonej stacji benzynowej, którą twórcy gry zlokalizowali wzdłuż autostrady Route 66 w USA. Aktualnie Studio rozwija uniwersum gry o nowy tytuł: Road Diner Simulator. Wydawcą obu gier jest notowane na NewConnect Movie Games.

Aktualna wycena DRAGO entertainment (27 września 2021) wynosi ponad 100 mln zł, to ponad 3-krotny wzrost w stosunku do kapitalizacji spółki z dnia debiutu na NewConnect (28 kwietnia 2021 r.).

Autor poleca również:

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here