Naga MarketsDRAGO entertainment: dziś premiera gry Gas Station Simulator!Gas Station Simulator, autorski tytuł od DRAGO entertainment – notowanego na NewConnect dewelopera gier, dzisiaj wieczorem zostanie udostępniony w pełnej wersji na globalnej platformie Steam. Projekt od samego początku cieszy się dużą popularnością wśród graczy, obecnie gra znajduje się na wishlistach u ponad 130 tys. użytkowników. Kontynuując uniwersum Gas Station Simulator, spółka niedawno zapowiedziała nowy tytuł Road Diner Simulator.

DRAGO entertainment: premiera Gas Station Simulator już dziś wieczorem

– Dzisiejszy dzień to ważny moment w kalendarzu premierowym DRAGO entertainment. Finalny kształt Gas Station Simulator zawdzięczamy sugestiom licznej grupy zaangażowanych graczy. Tuż przed premierą wishlista tytułu wynosiła ponad 130 tys. użytkowników, a darmowe demo i prolog pobrało ponad 500 tys. graczy. Nie ulega wątpliwości, że Gas Station Simulator to tytuł mocno wyczekiwany przez miłośników symulatorów. Tym większą przyjemność sprawia nam oficjalna premiera tego projektu, do której przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu. Pokładamy duże nadzieje w tym tytule – mówi Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment.Tytuł Gas Station Simulator zapowiedziany został pod koniec 2019 roku. 28 kwietnia br. na platformie Steam twórcy gry udostępnili prolog gry pt. Gas Station Simulator Early Days. Rozgrywka toczy się w USA wzdłuż autostrady prowadzącej przez pustynię. Gra pozwala na rozbudowę i odnowę zniszczonej stacji benzynowej. Użytkownik zajmuje się renowacją i zagospodarowaniem samego budynku stacji, dojazdu do niej, ale i terenu wokół.

Gracz ma za zadanie wyposażyć stację paliw w niezbędne urządzenia, wprowadzić sprzedaż podstawowych towarów potrzebnych kierowcom oraz kontynuować rozbudowę biznesu. Ponadto w grze można odkryć wiele urozmaiceń w postaci mini-gier oraz zabawnych wątków.

Dzisiejsza premiera ma zasięg globalny. Za wydanie gry na rynku chińskim odpowiada Heart Beat Interactive Entertainment. Docelowo tytuł dostępny będzie w co najmniej 10 wersjach językowych, przewidziane są także wersje konsolowe projektu. Wydawcą tytułu jest notowana na NewConnect spółka Movie Games, jednocześnie jeden z akcjonariuszy DRAGO entertainment.

Niedawno spółka postanowiła wykorzystać duże zainteresowanie tytułem Gas Station Simulator. W ten sposób narodził się pomysł na stworzenie nowego projektu pt. Road Diner Simulator. Nowo zapowiedziana gra buduje uniwersum wokół Gas Station Simulator, a jej fabuła rozgrywać się będzie po drugiej stronie Route 66 – naprzeciwko stacji benzynowej znanej z GSS.

Wykorzystując potencjał Gas Station Simulator, nie mogliśmy nie pójść o krok dalej. Road Diner Simulator to także gra, w której pojawiają się elementy zarządzania i strategicznego myślenia, natomiast gracz będzie miał za zadanie wcielić się w zarządzającego zaledwie sąsiednim biznesem. Liczymy, że dynamiczna rozgrywka zyska przychylność nowej rzeszy graczy. Już dziś obserwujemy bardzo duży, jak na nowo zapowiedziany projekt, przyrost wishlist. – komentuje Lucjan Mikociak, jeden ze współzałożycieli DRAGO entertainment.

DRAGO entertainment równolegle pracuje nad kilkoma innymi tytułami, w tym Winter Survival Simulator oraz 2. częścią do Treasure Hunter Simulator. Sequel będzie wzbogacony o rozbudowany system fabularny i elementy RPG, a główny bohater zyska nowe umiejętności

invest

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here