Naga Markets

Drago Entertainment [DGE], Vivid Games [VVD] – Gorące spółki dniaZwyżka na akcjach jednego z bohaterów 2021 roku w branży gamingowej – Drago Enetertainment, dociera do górnej krawędzi kanału spadkowego. Całość spadków to korekta po euforycznym wybiciu po sukcesie gry “Gas Station Simulator”. Biorąc pod uwagę kolejne gry w portfolio spółki, a także ambitny plan rozwijania ostatniego hitu, wydaje się, że po tak dużym spadku notowań, spółka może ponownie wrócić do kręgu zainteresowania inwestorów. Wybicie górą z kanału byłoby czytelnym sygnałem kupna, z pierwszym poziomem docelowym w rejonie 92 zł.

Wczoraj firma poinformowała o ustaleniu daty premiery “Gas Station Simulator” na platformie GOG na 24 stycznia. Ponadto 27 stycznia na platformach Steam oraz GOG pojawi się pierwszy darmowy content gry – Car Wash. Aktualizacja w postaci myjni samochodowej posiadać będzie kilka poziomów trudności.W kanale spadkowym 

“Liczymy na to, że paczka nowości przyczyni się do powiększenia community gry i tym samym pozytywnie wpłynie na dalsze wyniki sprzedażowe tytułu” – podano w komunikacie. Docelowo “Gas Station Simulator” dostępny będzie także w wersjach konsolowych. Produkcja w tym roku trafi m.in. na japońską konsolę Nintendo Switch. Port gry zrealizuje firma MD Games, która pracuje także nad wersjami na konsole od Sony i Microsoftu.

drago


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Pod linią trendu 

Udanie nowy rok rozpoczęły także akcje Vivid Games. Wczoraj spółka podała, że spodziewa się w całym 2021 r. przychodów ze sprzedaży na poziomie 24,14 mln zł, EBITDA na poziomie 3,9 mln zł i wyniku netto na poziomie -2,34 mln zł – prezentując szacowane wstępne wyniki. Wynik brutto za 2021 r. szacowany jest na -2,34 mln zł. „Przychody ze sprzedaży za grudzień 2021 roku spodziewane są na poziomie 2,7 mln zł. Wynik netto za grudzień 2021 roku spodziewany jest na poziomie -0,32 mln zł.

vivid games

Stan środków pieniężnych na rachunkach bankowych spółki wynosił na koniec grudnia 2021 3,05 mln zł” – podano w komunikacie. Wyniki zostały obciążone wypowiedzeniem umowy wydawniczej przez Shori Games dotyczącej Knights Fight 2 i The Cash. Z pozytywnych informacji warto przypomnieć, że w tym roku mamy poznać informacje dotyczące szczegółów nowej gry. Więcej dowiemy się pod koniec I kwartału. Na wykresie mamy korektę w trendzie spadkowym, która niebawem powinna atakować linię trendu.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cdr notowania | akcje pkn | ccc akcje | notowania playway | dax 30 | tauron giełda | biomed lublin akcje |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here