Naga MarketsDrago Entertainment [DGE], The Dust [THD] – Gorące spółki dniaGwiazda ostatnich sesji czyli Drago Entertainment, za sprawą udanego debiutu gry „Gas Station Simulator” stabilizuje kurs w rejonie 100 zł. Mimo, że powyżej tego poziomu widoczna jest chęć realizacji zysków, to jednak cofnięcia odbywają się każdego dnia na coraz niższych obrotach. Można więc wnioskować, że rynek uwierzył w spółkę, a przynajmniej w plan rozwoju najnowszej gry. Wczoraj spółka poinformowała, że sprzedaż sięgnęła 200 tysięcy egzemplarzy. Warto przypomnieć, że zwrot kosztów produkcji nastąpił zaledwie po 90 minutach od premiery.

Na około 4 tysiące recenzji 83% jest pozytywnych. „’Gas Station Simulator’ nie przestaje nas pozytywnie zaskakiwać. Obecnie gra osiąga kolejny próg sprzedażowy, notując 200 tys. sztuk w zaledwie dwanaście dni od premiery. Ogromnie cieszymy się, że nasze zaangażowanie w projekt i koncepcja gry, zostały docenione przez graczy.Stabilizacja kursu

Tak duże zainteresowanie tytułem daje nam olbrzymią satysfakcję i jeszcze większą motywację do prac nad naszymi pozostałymi projektami. Liczymy, że nasze kolejne pomysły również spodobają się odbiorcom z całego świata” – powiedziała prezes Joanna Tynor.

drago


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Mocne odbicie

Zapewne w podobny sukces symulatora celuje The Dust. Producent gier poinformował wczoraj, że jego gra „Aquapark Renovator” znalazła się na platformie Steam w rankingu Global Top Wishlists, przedstawiającym najbardziej oczekiwane gry na świecie. W grze „Aquapark Renovator” gracze będą skupiać się na renowacji przestrzeni dostępnej w parku rozrywki począwszy od miejsc takich jak recepcja, szatnie skończywszy na basenach i terenach zewnętrznych. W grze istotnym aspektem będzie również mechanika ekonomii oraz mechanika związana z zapewnieniem bezpieczeństwa użytkownikom basenów.

the dust

Moda na symulatory trwa, nie dziwi więc, że tego tupu informacja odbiła się solidnym wzrostem notowań. Na razie okolice 20 zł wyhamowują odbicie, jednak główny opór można wyznaczyć przy 24 zł na poprzednim szczycie.

Autor poleca również:

investChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here