Naga MarketsDrago Entertainment [DGE], PKP Cargo [PKP] – Gorące spółki dniaProducent gier, spółka Drago Entertainment poinformowała podczas poniedziałkowej sesji, że planuje debiut gry „Gas Station Simulator” w wersji na PlayStation4 i Xbox w 2022 rok. Za wykonanie portów odpowiada studio MD Games. Na razie jednak inwestorzy powinni się skupiać na debiucie wersji gry na PC, która jest potencjalnym hitem sprzedażowym z uwagi na bardzo wysokie zainteresowanie projektem. „Z uwagi na to, że „Gas Station Simulator” wielkimi krokami zbliża się ku premierze na Steam – aktualnie ustalamy dokładny termin – tym bardziej miło mi poinformować, że nasz tytuł otworzy się także dla graczy konsolowych.

Będzie to możliwe dzięki zawartej dzisiaj umowie ze studiem MD Games. Nasz partner będzie odpowiedzialny za porty projektu na platformy PlayStation4 i Xbox. Planujemy, aby ich premiery odbyły się w przyszłym roku. Współpracowaliśmy już z MD Games przy okazji portu THS na konsole i z pełną satysfakcją powierzamy im kolejny nasz projekt” – powiedziała prezes Joanna Tynor.Z popytową presją

Spółka dodała, że obecnie pracuje także na kilkoma pozostałymi tytułami, tj. „Winter Survival Simulator”, „Food Truck Simulator’, „Airport Contraband”, czy „Red Frost”. Notowania poruszają się w trendzie wzrostowym i zapewne tak zostanie przynajmniej do samego debiutu gry. Także podanie dokładnej daty premiery może być kolejnym impulsem wzrostowym.

drago


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Formacja flagi?

Sporą przecenę zanotował wczoraj kolejowy przewoźnik PKP Cargo. Powodem 5% spadku notowań była publikacja szacunkowych danych za pierwsze półrocze. W tym okresie spółka miała aż 130 mln zł straty netto przy przychodach rzędu 2,04 mld zł oraz EBITDA 226,8 mln zł. Masa przewiezionych przez PKP Cargo towarów to 48,6 mln ton. Zgodnie z zapisami większości umów zawartych przez Grupę weryfikacja wypełnienia warunków umów kredytowych następuje na koniec każdego roku obrotowego.

pkp cargo

W przypadku trzech umów weryfikacja wyżej wymienionych wskaźników następuje również w okresach półrocznych. Publikacja skonsolidowanego raportu grupy zaplanowana jest na 20 sierpnia 2020 r. Rynek zareagował przeceną na te dane. Na wykresie można zauważyć, że trwająca korekta przypomina formację flagi. Wybicie z niej dołem może oznaczać kontynuację przeceny z kolejnym celem na wsparciu w rejonie 16,50 zł.

Autor poleca również:

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here