Naga MarketsJoanna Tynor, CEO DRAGO entertainment

Po zakończonej sukcesem pierwszej transzy emisji akcji DRAGO entertainment, z której twórca gier pozyskał od inwestorów 1 mln zł, Studio rozpoczyna drugi etap kampanii. Szczegóły oferty drugiej transzy, która rozpocznie się 22 września, zostaną zaprezentowane na platformie CrowdConnect.pl. Na tej samej stronie już dziś dostępny będzie Dokument Ofertowy Spółki.

  • Cena emisyjna drugiej transzy będzie identyczna jak w pierwszej.
  • Środki z emisji zostaną przeznaczone na produkcję nowych tytułów, wsparcie aktualnie realizowanych projektów, których wydanie planowane jest na 2021 rok, a także działania marketingowe.
  • Jeszcze w tym roku DRAGO entertainment S.A. planuje złożenie wniosku o wprowadzenie akcji Spółki na rynek NewConnect.

DRAGO chce zadebiutować na giełdzie w tym roku

Już jutro, 22 września, rozpocznie się drugi etap kampanii crowdinvestingowej, w ramach której DRAGO entertainment chce pozyskać 1 mln zł. Jednorazowy zapis na akcje Spółki w ramach drugiej transzy może wynosić maksymalnie 1 000 akcji (28 600 zł). Zapisy, w ramach drugiej transzy, przyjmowane będą poprzez dedykowaną stronę internetową Emitenta, do której link znajdzie się na CrowdConnect.pl, na której to stronie już dziś dostępne będą szczegółowe warunki oferty i informacje o sposobie składania zapisów, zawarte w Dokumencie Ofertowym Spółki. Pierwszy etap emisji został zakończony sukcesem:

 14 września rozpoczęły się zapisy na akcje DRAGO entertainment w ramach pierwszej rundy. W krótkim czasie udało się zrealizować cel pierwszego etapu emisji w wysokości 1 mln zł – mówi Joanna Tynor, prezes DRAGO entertainment. – Cieszy nas fakt zainteresowania inwestorów naszą spółką. Liczymy, że kolejna runda emisji, która rozpocznie się już jutro, zostanie zamknięta z sukcesem równym pierwszej turze. Celem emisji jest pozyskanie  z obydwu transz łącznie 2 mln zł – dodaje prezes DRAGO entertainment.

Kampania crowdinvestingowa ma wesprzeć Spółkę w realizacji nowych produkcji oraz wzbogacić oprawę marketingową projektów, zarówno bieżących, jak i tych już rozpoczętych, tak jak Red Frost, Airport Contaband, Gas Station Simulator, czy Food Truck Simulator.

W przyszłym roku na rynku pojawi się nowo zapowiedziany tytuł Studia – Winter Survival Simulator. To kolejna, po Red Frost, produkcja Spółki z gatunku survival. Gracz będzie miał za zadanie przetrwać w parku stanowym w USA wśród wzgórz Mount Washington. Rolę konsultanta merytorycznego przy projekcie pełni Marek Kamiński – zdobywca obu biegunów Ziemi.

Prace nad tytułami Spółki wspiera Movie Games SA, które pełni rolę wydawcy.

DRAGO entertainment SA, powstało w 1998 roku w Krakowie. Przez pierwsze lata działalności spółka koncentrowała się na tworzeniu innowacyjnych projektów na zlecenie, które w większości finansowane były przez międzynarodowych wydawców gier. Spółka wzmacniała kompetencje zespołu i budowała profesjonalny team oraz opracowywała własne tytuły, by w 2018 roku podjąć decyzję o przyjęciu nowej strategii i skoncentrowaniu się na produkcji własnych gier. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPunkPirates chce wydawać 4 gry rocznie. DANGER! COVID-19 jeszcze we wrześniu
Następny artykułWIG nadal w 3-miesięcznym trendzie bocznym. sWIG80 pozytywnie zaskoczy?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here