Naga MarketsECB i Draghi z pewnością zaszokowali dzisiaj rynki, a przede wszystkich posiadaczy pozycji długich, którzy liczyli na odbicie (pomimo braku jakichkolwiek technicznych przesłanek). Obniżka stóp pociągnęła nas na nowe dołki a sytuację po takim wodospadzie można kompleksowo omówić jedynie na wykresie tygodniowym.

Widzimy, że byki bronią się idealnie przy połowie całego trendu wzrostowego trwającego od połowy lipca 2012 do maja 2014. Wraz z psychologiczną barierą 1.30 jest to teoretycznie dobre miejsce do obrony jednak należałoby sobie zadać pytanie czy komukolwiek opłaca się obecnie trzymać euro w portfelu, zamiast ‘zielonego’? Łapacze noży znajdą się zawsze, przecież to ich kosztem, grający z trendem dokładają nowe pozycje powiększając dotychczasowe zyski. My przed łapaniem dołków na EURUSD ostrzegamy, przynajmniej do momentu, kiedy na wykresie wykrystalizuje się jakaś formacja odwrotu, o której obecnie nie ma mowy.

Te artykuły również Cię zainteresują
eurusd

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na
info@admiralmarkets.pl

zaloz_kontozaloz_demoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here