Naga MarketsDrageus GamesKurs Drageus Games zwyżkował podczas czwartkowej sesji o ponad 7% przy lekko podwyższonych obrotach. Układ techniczny wskazuje na szanse rozwinięcia odbicia, gdyż cena od dłuższego czasu respektuje strefę wsparcia, z której zaczyna się nowy impuls. Celem popytu może być okolica 5,80 zł.

Powodem zwyżki było podanie informacji o ustaleniu daty premiery najnowszej gry “Debtor” na Nintendo Switch. Gra zadebiutuje 24 kwietnia.Warto przypomnieć, że tego samego dnia ma odbyć się debiut także gry “Archaica: The Path of Light” na konsoli Xbox oraz PlayStation 4. Wydaje się więc, że w najbliższych tygodniach rynek może zacząć wyceniać potencjalnie udane debiuty, co przełoży się na dobrą sytuację na wykresie.

Więcej o premierze nowej gry: Drageus Games: Premiera gry ‘Debtor’ na Nintendo Switch ustalona na 24 IV

Sytuacja na wykresie:

Spoglądając na wykres dzienny, można zauważyć swego rodzaju strefę wsparcia w rejonie 3,50 – 3,60 zł. Mimo krótkiej historii notowań, zazwyczaj cena respektowała te okolice. Wczoraj kurs rósł o ponad 7% przy lekko podwyższonych obrotach. Mamy więc kolejne odbicie od wsparcia i wygląda to na zbieranie sił przez kupujących. Można więc przypuszczać, że w najbliższym czasie kurs będzie zmierzał w górę, a pierwszym celem zwyżki powinny być okolice 5,80 zł.

drageus

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here