Naga MarketsCzym jest Commitments of Traders? Jak wykorzystać informacje zawarte w tym raporcie do codziennego handlu? A może nie przejmować się tą publikacją? Między innymi na te pytania odpowie nasz redaktor, Adam Rak w trakcie dzisiejszego webinaru współorganizowanego z brokerem XM. 


W jaki sposób wykorzystać Commitments of Traders? Raport ten pozwala nam zorientować się jak rynek postrzegają tak zwane grube ryby. Nie ukrywajmy faktu, że nawet połączone pozycje wszystkich czytelników Comparic nie znaczą zbyt wiele na tak dużym rynku jakim jest rynek walutowy.

Odpowiednio wczesne wykrycie pewnego trendu wśród kupujących lub sprzedających setki kontraktów na złoto, pszenicę czy amerykańskiego dolara pozwoli nam znacznie głębiej zrozumieć co się dzieje na realnym rynku. Patrzymy wówczas na świeże dane spływające od zarządzających wielomilionowymi funduszami, a nie na historię zmiany kursu walutowego czy aktualną sytuację techniczną. Wczesne wychwycenie zmiany sentymentu pozwoli nam na ograniczenie ryzyka strat lub utraty części zysku, a także stawia nas w uprzywilejowanej pozycji wobec inwestorów używających wyłącznie analizy technicznej.

Poznaj COT razem z Comparic.pl!

Już dzisiaj, o godzinie 20:00 rozpocznie się spotkanie w trakcie którego Adam Rak wyjaśni czym są raporty Commitments of Traders oraz przedstawi zalety ich uwzględniania w swoim tradingu.

ZAPISZ MNIE

Wykorzystaj raporty COT i graj w tym samym kierunku jaki obrali traderzy Goldman Sachs, Citi czy JPMorgan. Przestań walczyć z rynkiem i popraw swoją długoterminową zyskowność.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here