TMS


Na wykresie US.30 można zauważyć, że cena ustaliła nowy historyczny szczyt oraz przetestowała okolice psychologicznego poziomu oporu 21600 pkt. Notowania od dłuższego czasu poruszają się w trendzie wzrostowym. Świadczy o tym sekwencja coraz wyższych szczytów i dołków. Dodatkowym potwierdzeniem są średnie EMA (75-, 100- okresowe), które skierowane są ku górze. Aktualnie widać niezdecydowanie. Warto zwrócić uwagę na to, że wczorajsza sesja uformowała formację Inside Bar. Dziś można zaobserwować wybicie dołem z układu. Sytuacja ta zwiększa szanse do spadków podczas sesji. Warto przyjrzeć się wykresowi o niższym interwale czasowym.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

Na wykresie H1 można zaobserwować narastającą presję podażową. Notowania znajdują się poniżej oporu 21600 pkt i zmierzają w kierunku psychologicznego poziomu 21500 pkt. Test wsparcia prawdopodobnie doprowadzi do wzmożonej aktywności strony popytowej. Przełamanie oporu otworzy drogę do dalszych wzrostów.

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here