Naga Markets

Dow Jones najniżej w tym roku!Przecena na ryzykownych aktywach przybiera na sile w drugiej połowie sesji. Notowania amerykańskich indeksów giełdowych rozpoczęły handel od luk spadkowych, a kolejne godziny przynoszą pogłębienie przeceny. Trzy główne indeksy z USA czyli US30, US100 i US500 zniżkują około 2%, z kolei US2000 jest notowany 3% niżej!

Dow Jones na nowych minimach bessy

Jeśli chodzi o sytuację techniczną, na uwagę zasługuje kontakt oparty o Dow Jones (US30). Patrząc na wykres, notowania spadły poniżej dołków z czerwca, czyli obecnie obserwujemy najniższe poziomy w tym roku! Jeśli ruch w dół będzie kontynuowany, jako najbliższe wsparcie należy traktować poziom 29365 pkt, który wynika z równości z poprzednim impulsem spadkowym.Jeśli chodzi o niższy przedział czasowy – H1, widać, że kurs zachowuje się technicznie. Ostatnie korekty były bardzo podobne jeśli chodzi o zasięg, co zgodnie z metodologią Overbalance potwierdza sentyment spadkowy. Spadki są także wspierane przez średnią z ostatnich 100 okresów. W przypadku ewentualnej korekty, kluczowym krótkoterminowym oporem jest poziom 30080 pkt.

US30 interwał D1. Źródło: xStation5
US30 interwał D1. Źródło: xStation5
US30 interwał H1. Źródło: xStation5
US30 interwał H1. Źródło: xStation5

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułWall Street kapituluje, byki składają broń
Następny artykułKurs AUD/USD w silnym trendzie spadkowy, wybity kolejny dołek
XTB to działający od 2005 roku, nadzorowany m.in. przez Komisję Nadzoru Finansowego polski dom maklerski. Od 2016 roku broker notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W ofercie XTB znaleźć można przeszło 5400 instrumentów, w tym CFD na waluty, indeksy, surowce, obligacje czy kryptowaluty. Dodatkowo, broker oferuje dostęp do prawdziwych akcji i funduszy ETF notowanych na 16 największych giełdach z całego świata m.in. GPW, LSE czy NYSE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here