Naga MarketsNotowania amerykańskiego indeksu Dow Jones Industrial Average od 1,5 roku zmagają się z kluczową strefą oporu w obrębie 26800. Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, ostatnie odbicie od oporu zaprowadziło kurs do wsparcia przy 25210.

Wspomniane wyżej wsparcie zostało pokonane na zamknięciu ostatniego tygodnia maja, co sugerowało dalsze spadki. Jednakże rynek miał inne plany i w ubiegłym tygodniu udało się odrobić straty z poprzednich trzech tygodni, a cena powróciła znacznie ponad poziom 25210.

Akcja cenowa wskazuje zatem na fałszywe wybicie wsparcia, a ponadto na interwale tygodniowym utworzyła się masywna, bycza formacja Outside Bar wskazująca na potencjał do wzrostów. Może się zatem okazać, że w najbliższych tygodniach / miesiącach, notowania  DJIA ponownie przetestują opór w obrębie 26800.

Ponadto, jeśli Fed zdecyduje się na luzowanie polityki monetarnej, wzrosty na rynku akcyjnym mogą doprowadzić do utworzeniach nowych historycznych maksimów na omawianym indeksie.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Notowania Dow Jones Industrial Average (DJIA) - wykres tygodniowy - 12 czerwca 2019
Notowania Dow Jones Industrial Average (DJIA) – wykres tygodniowy – 12 czerwca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here