Naga MarketsOd 9 czerwca w sklepie Steam dostępny będzie Doubles Hard, najnowszy projekt Red Dev Studio. Od połowy kwietnia br. tytuł jest już dostępny w wersji na Nintendo Steam. Gra logiczna inspirowana jest Boulder Dash – kultową grą o zbieraniu diamentów. Wydawcą Doubles Hard jest spółka Ultimate Games. Studio jeszcze w tym kwartale przekaże do sprzedaży dwa nowe tytuły ze swojego portfolio – Powetris i Space Shift.

Premiera nowej gry na Steam zbliża się wielkimi krokami!

Ze względu na bardzo pozytywne oceny gry Doubles Hard od graczy Nintendo Switch, chcieliśmy jak najszybciej udostępnić także wersję na komputery stacjonarne. Miło nam poinformować, że jesteśmy na finiszu prac i tytuł zawita na Steam już 9 czerwca. mówi Wojciech Sypko, prezes zarządu Red Dev Studio. – Rolę wydawcy przy tym projekcie pełni nasz partner biznesowy, spółka Ultimate Games. – dodaje Wojciech Sypko.

Te artykuły również Cię zainteresują
Doubles Hard to gra dedykowana fanom gier zręcznościowo-logicznych. Projekt wzorowany był na popularnej grze o zbieraniu diamentów – Boulder Dash. Pierwsza wersja kultowej produkcji została wydana w 1984 r. przez firmę First Star Software. Red Dev Studio stworzyło całkowicie nowy projekt, przenosząc rozgrywkę na trójwymiarową planszę. – Produkcja tytułu w trzech wymiarach dała nam nowe możliwości w projektowaniu kolejnych poziomów gry. Jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz zaskoczymy fanów tej gry innowacyjnymi rozwiązaniami. – dodaje prezes RDS. Podczas rozgrywki gracz będzie musiał wykazywać się dużym sprytem, unikając spadających na niego elementów, przy jednoczesnym planowaniu dalszych ruchów, tak aby zebrać jak najwięcej diamentów.

Jeszcze w drugim kwartale br. Red Dev Studio wprowadzi do sprzedaży dwie kolejne gry ze swojego portfolio – Powetris oraz Space Shift.  Pierwszy tytuł zostanie wydany w czerwcu w wersji na konsolę Nintendo Switch. Zadaniem gracza będzie układanie spadających klocków w taki sposób, aby na ekranie powstał odpowiedni wzór. Drugi tytuł to, podobnie jak Doubles Hard, trójwymiarowa gra logiczna, inspirowana klasyczną dwuwymiarową grą Sokoban.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here