Naga MarketsPodstawą trafionych decyzji inwestycyjnych są wiedza i doświadczenie, których nabiera się z biegiem czasu. Im bardziej skomplikowany instrument tym tej wiedzy i doświadczenia potrzeba więcej. Jak je zdobyć? Wiedzę można prosto. Trzeba czytać, szkolić się i uczyć od lepszych od siebie. A doświadczenie? I to bez ryzykowania ciężko zarobionych pieniędzy? To już jest trudniejsze. Naprzeciw wychodzi ING, które udostępnia bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych wirtualną Grę Inwestycyjną, dzięki której można zdobyć doświadczenie inwestycyjne. Całkowicie bez ryzyka dla swoich realnych oszczędności! A potem już tylko można założyć realne konto maklerskie i rozpocząć prawdziwe inwestowanie.

Gra Inwestycyjna

Pod adresem www.grainwestycyjna.pl dostępna jest platforma gdzie każdy otrzymuje wirtualne     100 000 zł do inwestowania w certyfikaty ING Turbo oraz instrumenty bazowe, o które certyfikaty są oparte. Wystarczy podać adres e-mail, wybrać nick i już można testować swoje decyzje inwestycyjne.

Czym są certyfikaty ING Turbo?

Jeśli nie wiesz czym są certyfikaty pokrótce wyjaśni to poniższy materiał wideo.

Zachęcamy też do odwiedzenia naszej Akademii i zapoznania się z dodatkowymi materiałami. Sprawdź również artykuł: Certyfikaty ING Turbo – alternatywa dla aktywnych inwestorów

Twój osobisty Pulpit

Pulpit zapewnia dostęp do wszystkich ważnych informacji w czasie rzeczywistym. Za pośrednictwem Pulpitu uzyskujesz czytelny przegląd wszystkich informacji w platformie. Znajdziesz tu stan swojego portfela, zmiany w rankingu inwestorów, historię transakcji oraz statystyki ogólne.

Twój osobisty Portfel

Portfel prezentuje szczegółowe informacje na temat Twoich wirtualnych inwestycji. Jesteś zawsze i wszędzie na bieżąco informowany o swoich wynikach. Ostatnie transakcje oraz stopy zwrotu i limit wydatków będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze uzyskasz aktualny przegląd swoich osiągnięć.

Realne dane rynkowe

Gra Inwestycyjna zapewnia stały dostęp do informacji rynkowych, dostarczanych z niewielkim opóźnieniem. Dostęp do aktualnych notowań certyfikatów ING Turbo pozwoli Ci na bieżąco dokonywać transakcji kupna i sprzedaży.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź naszą Akademię i broszurę.

Klasyfikacja

Obserwuj swoje osiągnięcia oraz wyniki pozostałych uczestników gry, które są dostępne w rankingu. Możesz sprawdzić swoją aktualną pozycję w klasyfikacji generalnej, tygodniowej oraz dziennej. Stwórz razem z przyjaciółmi własne subklasyfikacje, w których wyniki także są na bieżąco rejestrowane.

Zobacz również: Inwestycje w ING Turbo czy rynek Forex. Co wybrać?

Konkurs

Okresowo udostępniamy edycję w ramach której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Ten rok nie będzie inny i już wkrótce ogłosimy szczegóły! Sprawdzajcie stronę ingturbo.pl oraz grainwestycyjna.pl w ich poszukiwaniu!

Doświadczenie

Doświadczenie jest wszystkim, a dzięki tej platformie można je zdobyć bez obaw o utratę swoich pieniędzy. To zdecydowanie będzie procentowało w przyszłości, już podczas realnych inwestycji na koncie maklerskim.

Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, czy sprawdzić listę dostępnych certyfikatów Turbo sprawdź też naszą stronę.

Obsługa

Certyfikaty emitowane i animowane są przez ING Bank N.V. z siedzibą w Bijlmerplein 888, 1102 MG Amsterdam, w Holandii. Kontakt możliwy jest telefonicznie, mailowo lub pocztą.
www.ingturbo.pl
800 00 77 66 – poniedziałek – piątek 9.00- 17.00
mail: info@ingturbo.pl

Ważne informacje
Przed rozpoczęciem inwestycji w ING Turbo należy zapoznać się z Warunkami końcowymi i Prospektami Emisyjnymi dostępnymi dla każdego certyfikatu na stronie www.ingturbo.pl, w których zamieszczono opis wszystkich czynników ryzyka związanych z inwestycją. Podstawowe ryzyka to:
– Możliwość utraty części lub całego zainwestowanego kapitału
– Ryzyko walutowe (niektóre certyfikaty),
– Ryzyko emitenta – ING Banku N.V. (np. ewentualna niewypłacalność emitenta)Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here