Naga MarketsGrafika przedstawiają atrybuty UKW piątek doniesienia w sprawie umowy handlowej USA i Chin oraz aktualizacja wyników w wyborach w Wielkiej Brytanii będą w centrum uwagi. Poza tym kalendarz nie zawiera dużej ilości danych. Rewizja inflacji w Polsce będzie neutralna dla złotego. Po południu sprzedaż detaliczna z USA traci trochę na znaczeniu, kiedy dopiero co jesteśmy po posiedzeniu FOMC.

  • Według badania exit poll torysi zdobyli 368 miejsc, co by oznaczało bezwzględną większość 86 głosów. Dziś rano wyniki po przeliczeniu głosów dla 645 z 650 mandatów, konserwatyści posiadają 361 miejsc, zatem ich zwycięstwo jest niezagrożone.
  • GBP/USD w pierwszym ruchu skoczył o 2,4 proc. do 1,3474, a krótko potem poprawił do 1,3514. Teraz jest 1,3471.

pastedGraphic.png

Po więcej aktualności rynkowych zapraszamy do serwisu analitycznego NonStop. Jest to platforma dla aktywnych inwestorów, którzy poszukują informacji na temat bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. W serwisie użytkownicy znajdą zarówno kalendarz rynkowy, dane makroekonomiczne aktualizowane w czasie rzeczywistym, jak i komentarze analityków. Informacje z TMS NonStop można także znaleźć w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here