Naga MarketsDonald Trump, USA
Prezydent USA, Donald Trump

W środowym wydaniu programu Surowcowe.info gościem Bogusza Kasowskiego był Filip Kondej, analityk surowcowy XTB. W programie poruszono nowe inwestycje energetyczne w USA, które zapowiada sam prezydent USA, Donald Trump. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przeanalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału.


Nowe inwestycje energetyczne głównie w Pensylwanii, Luizjanie, zachodniej Wirginii i Ohio

Donald Trump chwali się przy okazji korzystnym zmianom w przepisach dotyczących ochrony środowiska, które są luzowane przez jego administrację. Jednocześnie 22 stany (w tym Nowy Jork i Kalifornia) oraz siedem miast pozwały nowe przepisy oskarżając, że przedłużają one zależność USA od energii węglowej i utrudnia stany dążące do czystszego wytwarzania energii elektrycznej. „Bez znaczącej korekty kursu dążymy do katastrofy klimatycznej”, powiedział prokurator generalny Nowego Jorku. Kalifornia wniosła 55 pozwów przeciwko administracji Trumpa – oznajmił Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy: Koniec euforii, indeksy wracają do spadków
Następny artykułUmowa handlowa między USA, a Wielką Brytanią już 1 listopada?
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here